Ona 31 a on 20???

ASR

Početnik
Poruka
10
Pozz forumasice,zanima me vase licno misljenje o ovoj kombinaciji.
da li biste pristale da budete u vezi sa 10 god mladjim likom?
Ti sljakas itd a on student,a ne poznajete se nesto extra dugo,vec 1-2 mesec.
molim odgovor :))
 
uh meni bi bilo dosadno ja razmisljam o kupovini stana a on skuplja igracke iz kinder jaja.dobro preterujem,nisam protiv takvih veza al nije to za mene,ja volim vrsnjake.ovi klinci su ok za sex ako znaju da rade te stvari kako treba :mrgreen:
 
Ako devojka zeli samo sex i zabavu za neko vreme, tipa, skoro je raskinula pa malo da "preboljeva", sto da ne.

Ali, za nesto ozbiljnije, jer, sa 30 vecina devojaka ipak zeli dete, brak, za to nije. Ta riba je samostalna i zivi svoj zivot, a njega od samostalnosti deli jedno 5-6 godina i dvadesetak ispita.

Naravno, koga to ne zanima, samo napred sa klincima!
 
Pa samo za ovu kombinaciju,ne mislim generalno na razliku od 11 god.
U pravu je neko za jedan odgovor,tipa njoj kuca bioloski sat,ono kao sve su joj se ortakinje poudavale formirale porodice itd. a ona se kao da tako kazem vuce sa nekim klincem,kome jos treba da se malko izivljava itd :))Ok za kres komb.ali da li biste pristale na nesto ozbiljnije od toga,tipa da on insistira na vezu itd. kao drzimo se za ruke i pokazujem te svima itd (njemu raste ego)a opet sa druge strane i njoj to kao prija(jos uvek sam pozeljna) iako se vidi i fizicki razlika u godinama.
 
ah...ne ne ne ....ne volim mladje muskarce od mene.....ne znam..ne volim mladje...Ja tu radim i placam kiriju a on ide na zurkice i muva neke klinkice...a stanuje kod mene ili zivi samnom...ma daj...to mi je ono kao mama i sin...bljak.....:?:?:?:?
 
ASR:
Pozz forumasice,zanima me vase licno misljenje o ovoj kombinaciji.
da li biste pristale da budete u vezi sa 10 god mladjim likom?
Ti sljakas itd a on student,a ne poznajete se nesto extra dugo,vec 1-2 mesec.
molim odgovor :))
Nije tako strasna razlika u godinama.Ljubav ne zna za granice.Pa sta ako je i samo kombinacija u pitanju.Jednom se zivi.Samo napred!
 
ASR:
Pozz forumasice,zanima me vase licno misljenje o ovoj kombinaciji.
da li biste pristale da budete u vezi sa 10 god mladjim likom?
Ti sljakas itd a on student,a ne poznajete se nesto extra dugo,vec 1-2 mesec.
molim odgovor :))

Кх, кх...веза?! :roll: Неееее... Превише разлика у животним позицијама.

''Комбинација''...то већ може....и уопште није лоше!!!:wink:
 
Znaci, to bi bilo u mom slucaju : ja 29, on 18...ajooj..ne bih mogla :razz:
Ne bih ni obrnutu situaciju ! -> da je on stariji 11 god. , nisam ja za takve kombinacije, prijaju mi moji " savremenici " :razz:

..ali ako vama to odgovara ( pa nismo svi isti ! ) -> slobodno..sta vas briga sta ko misli ...ZIVELA LJUBAV ( ili sta vec :) ) :razz:
 
hahaha :lol: Sama razlika 31-20 i jeste previše... Ali recimo 30-25 već može da prođe.. Nije tolika razlika... Ni u životnom stavu, pod uslovom da je on rešio sve svoje "nerešene stvari" (stan, posao, kola, bla, bla, bla... sve ono što žene traže od muškaraca... :mrgreen: ).
 

Back
Top