Ona 31 a on 20???

meni su se jedno vreme sviđali mlađi muškarci, ali nisam nikada imala vezu ni sa jednim. Mislim i da se ne sviđam takvima, kažu mi da sam surova. Muvao me jedan mlađani Albanac na jednoj diplomatskoj večeri misleći da sam strankinja. baš je bilo zabavno dok mu nisam rekla "hajde da pređemo na srpski, da se bolje razumemo" :mrgreen:

Uopšte, mislim da ne bih imala živaca za (dosta) mlađe muškarce.
 
ASR:
Pozz forumasice,zanima me vase licno misljenje o ovoj kombinaciji.
da li biste pristale da budete u vezi sa 10 god mladjim likom?
Ti sljakas itd a on student,a ne poznajete se nesto extra dugo,vec 1-2 mesec.
molim odgovor :))
ako lako sexy zezanje nazivas vezom. inace ne znam sta bi jedna zrela zenska osoba od 31g mogla da trazi sa hm.. deckicem od 20. opet, ne znam zasto bi veseli djcarac zeljan iskustva, provoda, zezanja, avantura svake vrste (sto je za te godine prirodno) trazio sa tridesetogodisnjakinjom koja tazi ozbiljnu i stabilnu vezu. to ti na duze vreme dodje kao sukob interesa..ako je samo zezanje onda o.k
 
inspirion:
istina.
Muškarci su u osnovi nesigurni i njima treba prividni osećaj vlasti da bi funkcionisali normalno. Zato se oni ne mogu nikad skroz opustiti sa starijom ženom. Zbog toga što ona ima godine i samim tim veće iskustvo
e, to stoji. nazalost....mada sam bila svedok da se ostvarila, i vec godinama traje jedna veza od skoro deset godina razlike u korist zene. imaju i dete. iako ja nisam neka pusta romanticarka, moram reci da se oseca ljubav medju njima. ali to je izuzetak koji potvrdjuje pravilo. 20-godisnji djecarac treba da se provodi, a ona nek nadje sebi ravnog... :roll:
 
iluzionista:
Čak i sa razlikom od samo 4 godine, kod žena (pogotovo iz malih sredina) postoji stid... Mišljenje okoline je da je normalno da muškarac ima 4 godine mlađu, dok za nju to ne važi...

Vremena se menjaju. ;)
Evo ja sam smislila za tebe kombinaciju sa devojkom koja je 4 godine starija od tebe.
Ne znam samo sta se s tvojim srcem trenutno desava, jesi li preboleo, jesi li u nesto novo uleteo...
Ne stizem sve ovde da ispratim, odraslo se, mora se sljaka.
Sad ti padni u nevesvest otkud meni sve ovo u glavi. :shock:
 

Back
Top