Sedimentacija

Dobro vece ja imam jedno pitanje pre oko dva meseca imala sam bronhitis pa sam ga kao izlecila a ja i dalje imam teperaturu i povisenu sedimentaciju sedimentacija mi je bila 30 pa onad 50 pa je sad opet 30 niko nezna sta mi je a ja imam dva meseca temperaturu . Sve analize sam uradila i sve analize su mi uredu sem sedimentacije.Molim vas pomozite mi
 
To je daleko od "sve analize".
kod kog lekara si se lecila? I koliko imas godina...
Imam ja puno pitanja, a da ova nasa prepiska ne bi isla kao da cupam reci iz usta kljestima procitaj lepljivu temu kako se postavljaju pitanja.
Pozdrav!
 
Lecila sam se kod lekara opste prakse imam 28 godina imam ja jos analiza ali neznam sta trebam da ti napisem ai snimala sam dva puta pluca nista se nije pokazalo
 
Poslednja izmena:
Molim vas za odgovor!!!
Imam sina od sest godina i sedimentacija
mu je 22/50,a ima i upalu uha i grla.Pa me zaqnima da li je to od toga.
A njegov doktor mi je rekao da je od tih upala.
Opasno me je strah i molim vas odgovor....
Hvala..
 
Ja sam pre mesec dana bio na odmoru u Makeodniji i prehladio se ,tek posle nedelju dana utvrdili su da imam upalu pluca,primao sam po dve inekcije germicina i fortuma dnevno sedam dana,kasnije pio cefaleksin,pri prvoj analizi krvi SE 65,kad sam se vratio ovde uradili mi analize i ponovo snimak pluca koji pokazuje da je upala prosla ali SE 70,danas ponovo analize i SE 68,ostali rezultati dobri ali nisam radio urinokulturu a sad pijem samo neki fromolid.
Napomenucu da godinama ima povisen pritisak i da sam promenio terapiju u Makedoniji nakon ultrazvuka koji mi je radjen i sad pijem konkor i enap h po jednu dnevno.
 
Ukoliko posle zavrsene antibiotske terapije SE i dalje bude visoka Vas lekar ce Vas uputiti dalje na potrebna ispitivanja.
A sve dolazi u obzir kao uzrok povisene sedimentacije, od urinarnih problema, preko stomatoloskih...
Mada bih ja prvo trazila pregled pulmologa,ne znam ko Vam je postavio dijagnozu upale pluca ali nije na odmet da se pulmolog konsultuje.
 
Poslednja izmena:
sutra idem kod maticnog doktora a dijagnozu su mi prvo u Makedoniji rekli a kasnije sam ovde snimao ponovo pluca u Domu zdravlja u Vojvode Vuka i tamosnji doktor je potvrdio to uz konstataciju da se stanje poboljsalo u odnosu na prvi snimak
Hvala u svakom slucaju!
 

Back
Top