Srbijanac ,pravoslavac.............

stefan

Primećen član
Poruka
851
Sve se teme gase ,seciraju,i cenzurisu na temu nacionalno,pravoslavno,i samosvoje srpsko.........o cemu se radi.........zar je postalo "aut" biti srbin??????da li je govor mrznje reci ,volim svoje i necu tudje....ne treba mi!!!!Gledam teme......klakeri bez duse......jel to trazi Evropa......da nestanemo kao nacija........bljak........fuuuj...........Hocu da budem srbin,i da na forumu u Srbiji pricam na srpski nacin ,prosto ,nekad inatljivo,jer to sam sto sam......ne znam koga to vredja........Srb je Hristov,ne boji se smrti!-rece sv. muc Avakum..........a kamoli da se bojim snobova koji glume evropljane,ko da Srbija sama po sebi ne pripada evropskim narodima.......jok,ucicu od nemca,francuza i britanca sta je kultura jer sam ja"sirovina" a oni "kultura"......ma nemoj...........evo vam i ova tema pa obrisite,kao sto ce Evropa nas da obrise i kolonizuje........
 
Opa... bravo Stef... dobar rezon... aha, popeli su ti se na Zivana (autor veleprecasni i uvazeni g. Ambasador Veksla) sa svojim evropejstvom...
...
Nego, elvin je u pravu... ajde malo artikulisi svoje pitanje i postavi ga racionalno i razlozno... tacku po tacku... i niko te nece brisati.

pozdrav.
 
Vrlo je" artikulisana" ako si dobronameran da je razmotris............mi i danasnji savremeni evropski model.sa jedne strane na forumima neprestane opomone za stavove ljudi koji disu za svoju naciju i kulturu ,i sa druge strane snishodjenje ultra antinacionalistima........ne svidja mi se taj duh....politika je skup razlicitih pogleda na svet.......daj mi mogucnost da i ja imam svoj pogled ,a da on moze biti i u manjini.......s tim da nikoga ,naravno, on ne vredja ili ugrozava......ja sam za srpskog domacina kao oslonac srpske drzave.................ugasena je tema pisana protiv dolazka pape,ugasena je tema o hriscanskom braku ,ugasena je tema ou kojoj je trebala biti debata da li smo i dalje srbi ili prerastamo u neku naciju sa novim indetitetom ,bez sv. Save u njemu........
 
Pagane, jel znas brate da se razlikuju dimenzije kondoma u EU i USA. Nama jos nisu merili pa ne znaju gde da nas metnu, al npr. Nemci imaju manje Durex od Francuza za prosek 3 santima. A Ameri.... pis zivi, decaci...idi na ZK da vidis sta je Srbin, Chicha Draza od 12 inchi iliti 30 santima, prilaze covek file ko zeli da gleda... al samo ocima lol: :lol: :lol:
 
serb_pagan:
ne znam tu informaciju,ionako godinama ne koristim to njesra
ali srbija ima najveci kurton,i najsigurniji,obavijen je oko ove zemlje nekih 20-ak godina najmanje...takoreci smo se saziveli sa njim
Ma ne koristim ni ja... al pre neki dan citao da su Svabe popizdele sto Durex pravi za njih manji nego za Francuze da je doslo do rasprave u parlamentu. Onda se predstavnici Durexa izvinjavali i rekli napravice im od pola metra al' ne znaju sta ce da ture unutra. :lol: :lol: :lol:

Zbog tog kurtona oko Srbije, mi nemamo ozonske rupe :lol: :lol: :lol:
 
gigule:
jel bre crveni jel to na grbu tatra matra fatra ili samo liči?


Bo'me si u pravu! Tatra, Matra i Fatra! Svaka cast! Skoro da sam se ubedio da na forumu nema ljudi koje zanima ili koji se razumeju u Heraldiku :-) Krste je inace, krst sv. Kirila i sv.Metodija, slovenskih prosvetitelja i apostola :-) A sto pitas????


Hej, Pagan, pa ja sam pomislio da je to Nata, ali nisam bio siguran....nekako mi izgleda malko drugacije.... ali da je naj....naj je! Svaka joj cast!
Nata je nasa najveca DIVA!! Jeste sponzorusha, ali sta sada, ne moze sve.
 
stefan:
Sve se teme gase ,seciraju,i cenzurisu na temu nacionalno,pravoslavno,i samosvoje srpsko.........o cemu se radi.........zar je postalo "aut" biti srbin??????da li je govor mrznje reci ,volim svoje i necu tudje....ne treba mi!!!!Gledam teme......klakeri bez duse......jel to trazi Evropa......da nestanemo kao nacija........bljak........fuuuj...........Hocu da budem srbin,i da na forumu u Srbiji pricam na srpski nacin ,prosto ,nekad inatljivo,jer to sam sto sam......ne znam koga to vredja........Srb je Hristov,ne boji se smrti!-rece sv. muc Avakum..........a kamoli da se bojim snobova koji glume evropljane,ko da Srbija sama po sebi ne pripada evropskim narodima.......jok,ucicu od nemca,francuza i britanca sta je kultura jer sam ja"sirovina" a oni "kultura"......ma nemoj...........evo vam i ova tema pa obrisite,kao sto ce Evropa nas da obrise i kolonizuje........


Bravo majstore! I S T I N A !
I nije mi jasno šta ovde nekome nije jasno,već im je " konfuzno"!
 

Back
Top