pitam se...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
citajuci ove teme koje ste postavili i sve vase odgovore, dosao sam do zakljucka da je vecina vas (verovatno usled nedostatka prijatelja, ili dosadnog zivota, ili apatije koja je mozda i normalna pojava posle svih ovih godina loseg zivota...) pocela da zivi ove imaginarne zivote na krstarici.

Cini mi se da su se neki ljudi ovde toliko pogubili da su mozda i poceli da veruju da su stvarno pronikli u srz svega i da mogu da daju savete iz svih oblasti (npr. javljaju se u podforumu posao i novac, problemima savremenog muskarca, u zenskom kutku. poznaju japansku, grcku, kinesku filozofiju..., psihologiju, psihijatriju... sve moguce probleme savremenog sveta... ljudi koji su otisli iz Srbije su najveci poznavaoci zivota u Srbiji...) ma jednom recju, sve znaju!!!!

Moje pitanje glasi:
da li je to samo moje vidjenje stvari, ili je to zaista tako?
 
@batka_mija

ako ostaneš malo duže na ovom forumu - videćeš kakva je navlaka :lol:
dođeš s nadrndanim stavom, dosadno ti je, hoćeš da vidiš šta se piše, šta se dešava... možda ti je neko rekao za krstaricu pa si svrnuo da vidiš šta se to tu nalazi.... Ko će ga znati odakle si ti ispao i koja je tvoja priča :lol:

Saveti koje ovde dobijaš ,,iz svih oblasti'' kako kažeš, nisu nastali zato što je neki forumaš pronikao u srž svega - kako ti se čini, već kad neko otvori neku temu s pitanjem ili problemom, neko nepisano pravilo je da mu odgovoriš tako što ćeš natipkati svoje mišljenje o temi (što ne mora uvek da bude tačno, niti može da znači da si u pravu) i to naravno, u slučaju da te ne mrzi.

Još jednom da pojasnim, niko nije istripovao da je posisao svu pamet ovoga sveta - to si ti istripovao da je neko istripovao :lol:

I kao odgovor na pitanje - to je tvoje viđenje stvari, nije stvarno tako... Ostani malo duže na forumu, skapiraćeš već način komunikacije ovde. Ne, nismo mi bolesnici i nikome stvarno ne škodi ovo što radimo i što se prepucavamo i što se pljujemo s vremena na vreme :lol:
 
Ne znam za ostale , ja sam ovde da mi sto pre vreme prodje , da upoznajem ljude razlicitih profila i zanimanja , ja radim od 8h-16h , proleti mi pre vreme u zezanju sa vama nego da sedim i gledam u 4 zida , kad sam kod kuce moram ipak ponekad da dodjem , posto sam stvarno nasao na ovom forumu ljude koji vole zezanje sto da ne i privatno ..... Ozenjen sam , super mi je u braku , radim vec 7,5 godina i sigurno nisam ovde da mi netko daje savete kako sta da radim u zivotu , o svojim koracima odlucujem sam , cim sam ozenjen podrazumeva se da sam ucinio neki vazan korak u svom zivotu i da sam treba o svemu da razmisljam , ali uvek je dobrodosla pomoc ... ja trazim pomoc jedino od ljudi kad ne umem nesto da instaliram na kompu pa pomoc ljudi je dobro dosla , a za ostale stvari nemam potrebe ... ljudi pod br.1 ZABAVA i nista vise !!! Pozdrav svima i nadam se da nisam nekoga uvredio , to se odnosi na ljude koji sigurno nisu saglasni sa mojim razmisljanjem i komentarom sta mislim o svemu ovom na forumu !!!!
 
batka_mija:
citajuci ove teme koje ste postavili i sve vase odgovore, dosao sam do zakljucka da je vecina vas (verovatno usled nedostatka prijatelja, ili dosadnog zivota, ili apatije koja je mozda i normalna pojava posle svih ovih godina loseg zivota...) pocela da zivi ove imaginarne zivote na krstarici.

Cini mi se da su se neki ljudi ovde toliko pogubili da su mozda i poceli da veruju da su stvarno pronikli u srz svega i da mogu da daju savete iz svih oblasti (npr. javljaju se u podforumu posao i novac, problemima savremenog muskarca, u zenskom kutku. poznaju japansku, grcku, kinesku filozofiju..., psihologiju, psihijatriju... sve moguce probleme savremenog sveta... ljudi koji su otisli iz Srbije su najveci poznavaoci zivota u Srbiji...) ma jednom recju, sve znaju!!!!

Moje pitanje glasi:
da li je to samo moje vidjenje stvari, ili je to zaista tako?

Ne znam. Kad provedem i ja 861 dan na Krstarici znaću! :wink:
 
majcheki:
slicno whitenicky (slazem se u vecini stvari sa njim), radim svakog dana tako da citam vase teme jako dugo. Znaci, nisam dos'o ovde, procitao par postova i zakljucio to. Razumem ja da je sve ovo ubijanje vremena i dosade, ali u vecini slucajeva mislim da je problem ono sto sam vec napisao. Moje misljenje! Mog'o bi' cak i da navedem poprilican broj primera zbog cega sam stekao takav utisak, ali necu. nije lepo!
i isto tako misljenja sam da treba odgovoriti na postavljenu temu ako imas sta da kazes, a ne zbog toga sto je tu temu neko otvorio.
i ne mislim da ste vi ovde neki bolesnici, samo kazem da se vecina toliko uzivela u ulogu da verovatno gubi svaki kontakt sa realnoscu cim udje u forum krstarice!

p.s. mammy, nadam se da nisam postavio previse komplikovanu temu koja tera ljude da toliko "ulaze u razmisljanje"
 
Dobro... i ja radim od 9 do 4 i konektujem se isključivo s posla... ali ne verujem da me to razdvaja od ostalih forumaša, niti da tebe razlikuje u ponašanju od mene :wink:

ne znam... što bi se čovek uopšte upuštao u analizu forumaša i globalizovao stvari na forumu ? :wink:
Kao da je bitno ko, kako, zašto i zbog čega...
Gle - čak i da ovde postoji neko ko nema svoj rl život i kome je ovo nešto više od zabave, jako je ružno da ga zbog toga napušavamo.
Kao ono - jaoooo što si jadan, misliš da si posisao svu pamet ovoga sveta i odgovaraš na teme a nemaš pojma ni očemu - čak ni svoj rl život nisi uspeo da izgradiš pu.
Šta u principu tebe zabole šta neko radi sa svojim životom?
Jel traći vreme na forumu?
Živi neki imaginaran, miran život - ili obija prodavnice, gajbe, valja gudru po gradu, ubija, siluje... ma šta god ti padne na pamet :lol:
ne znam... dok mene neko ne ugrožava ili ako ne gajim simpatije prema njemu, baš me se mnogo i ne tiče.
Dakle, dala sam argument za sledeća pitanja koja bih ti postavila :wink:


Zašto bi neko otvorio temu ovakvog tipa?
Da li je u pitanju pitanje ili prikrivena poruka?
Da li želi da privuče pažnju na sebe?
Da li je danas ustao na levu nogu?
Ko mu je klackao stolicu?

:D :D :D
 
batka_mija:
citajuci ove teme koje ste postavili i sve vase odgovore, dosao sam do zakljucka da je vecina vas (verovatno usled nedostatka prijatelja, ili dosadnog zivota, ili apatije koja je mozda i normalna pojava posle svih ovih godina loseg zivota...) pocela da zivi ove imaginarne zivote na krstarici.

Cini mi se da su se neki ljudi ovde toliko pogubili da su mozda i poceli da veruju da su stvarno pronikli u srz svega i da mogu da daju savete iz svih oblasti (npr. javljaju se u podforumu posao i novac, problemima savremenog muskarca, u zenskom kutku. poznaju japansku, grcku, kinesku filozofiju..., psihologiju, psihijatriju... sve moguce probleme savremenog sveta... ljudi koji su otisli iz Srbije su najveci poznavaoci zivota u Srbiji...) ma jednom recju, sve znaju!!!!

Moje pitanje glasi:
da li je to samo moje vidjenje stvari, ili je to zaista tako?

Sta se gubis bre?
 
majcheki:
@batka_mija

ako ostaneš malo duže na ovom forumu - videćeš kakva je navlaka :lol:
dođeš s nadrndanim stavom, dosadno ti je, hoćeš da vidiš šta se piše, šta se dešava... možda ti je neko rekao za krstaricu pa si svrnuo da vidiš šta se to tu nalazi.... Ko će ga znati odakle si ti ispao i koja je tvoja priča :lol:

Saveti koje ovde dobijaš ,,iz svih oblasti'' kako kažeš, nisu nastali zato što je neki forumaš pronikao u srž svega - kako ti se čini, već kad neko otvori neku temu s pitanjem ili problemom, neko nepisano pravilo je da mu odgovoriš tako što ćeš natipkati svoje mišljenje o temi (što ne mora uvek da bude tačno, niti može da znači da si u pravu) i to naravno, u slučaju da te ne mrzi.

Još jednom da pojasnim, niko nije istripovao da je posisao svu pamet ovoga sveta - to si ti istripovao da je neko istripovao :lol:

I kao odgovor na pitanje - to je tvoje viđenje stvari, nije stvarno tako... Ostani malo duže na forumu, skapiraćeš već način komunikacije ovde. Ne, nismo mi bolesnici i nikome stvarno ne škodi ovo što radimo i što se prepucavamo i što se pljujemo s vremena na vreme :lol:


Pametnice moja ;)
 
batka_mija:
majcheki:
slicno whitenicky (slazem se u vecini stvari sa njim), radim svakog dana tako da citam vase teme jako dugo. Znaci, nisam dos'o ovde, procitao par postova i zakljucio to. Razumem ja da je sve ovo ubijanje vremena i dosade, ali u vecini slucajeva mislim da je problem ono sto sam vec napisao. Moje misljenje! Mog'o bi' cak i da navedem poprilican broj primera zbog cega sam stekao takav utisak, ali necu. nije lepo!
i isto tako misljenja sam da treba odgovoriti na postavljenu temu ako imas sta da kazes, a ne zbog toga sto je tu temu neko otvorio.
i ne mislim da ste vi ovde neki bolesnici, samo kazem da se vecina toliko uzivela u ulogu da verovatno gubi svaki kontakt sa realnoscu cim udje u forum krstarice!

p.s. mammy, nadam se da nisam postavio previse komplikovanu temu koja tera ljude da toliko "ulaze u razmisljanje"


Hvala !!!! ;-)
 
"globalizovati" - definitivno najcesce pogresno interpretirana (misused) rec na forumu!

Mislim da mi nisi dala ni jedna jedini argument, samo si iznela svoje vidjenje stvari (procitaj, ako meni ne verujes)

sto se razloga za postavljanje ove teme tice, on je prost. zanima me zbog cega ljudi radije zive u lazima i tom imaginarnom svetu, nego izadju i bore se za svet kakav zele za sebe?
 
A kako bre tebe nije mrzelo da otvaraš ovakvu temu?

Što se tiče davanja saveta...kakve to veze ima sa gubljenjem?
Mislim, koliko si pogubljen ako deliš savete? Možda ti je tad glava malo veća, ali i to ima granice (a ovde ti se ionako skreće pažnja da se gubiš...i to sa više strana, odmah).
I šta znaš, možda neko poznaje kinesku filozofiju, a eto razume i u neke od problema savremenog sveta, pa se tu i tamo bacaka, deleći savete. Nema tu ništa tu čudno. Uostalom, ja nisam ni videla nekog ko je dao savet iz baš svih oblasti (ako takav i postoji, čisto sumnjam da ćemo ga videti na forumu...).
 
batka_mija:
"globalizovati" - definitivno najcesce pogresno interpretirana (misused) rec na forumu!

Mislim da mi nisi dala ni jedna jedini argument, samo si iznela svoje vidjenje stvari (procitaj, ako meni ne verujes)

sto se razloga za postavljanje ove teme tice, on je prost. zanima me zbog cega ljudi radije zive u lazima i tom imaginarnom svetu, nego izadju i bore se za svet kakav zele za sebe?
Ko ti drma kavez, bwe?

Ja nijednu jedinu stvar nisam ovde napisao koja nema veze sa načinom na koji inače razmišljam i govorim i u RL... Ne dajem savete, već iznosim mišljenje. Mislim da većina, osim kad se ne zajebava (a ovo i treba da bude, inače, mesto za razbibrigu), i inače govori ono što misli.
Baš bih voleo da mi kažeš jedan primer bilo koga (možeš i na meni da pokažeš, slobodno) gde je on ozbiljno nešto rekao, a što nije "realno"...
 
batka_mija:
citajuci ove teme koje ste postavili i sve vase odgovore, dosao sam do zakljucka da je vecina vas (verovatno usled nedostatka prijatelja, ili dosadnog zivota, ili apatije koja je mozda i normalna pojava posle svih ovih godina loseg zivota...) pocela da zivi ove imaginarne zivote na krstarici.

Cini mi se da su se neki ljudi ovde toliko pogubili da su mozda i poceli da veruju da su stvarno pronikli u srz svega i da mogu da daju savete iz svih oblasti (npr. javljaju se u podforumu posao i novac, problemima savremenog muskarca, u zenskom kutku. poznaju japansku, grcku, kinesku filozofiju..., psihologiju, psihijatriju... sve moguce probleme savremenog sveta... ljudi koji su otisli iz Srbije su najveci poznavaoci zivota u Srbiji...) ma jednom recju, sve znaju!!!!

Moje pitanje glasi:
da li je to samo moje vidjenje stvari, ili je to zaista tako?

Meni placaju da se pojavljujem ovde tako da tu sam zbog love rodjace........
 

Back
Top