pitam se...

ja dolazim owde da bix se zaebawao sa ljudima,a ovo je jedan od retkix 4uma koji ima nauchnu fantastiku,a nije striktno nauchno--fantastichni tako da volim da dodjem ovde :D
i volim da slusham baneta kako lupeta :D
 
batka_mija:
zao mi je ako ste se prepoznali, nije mi bila namera...

:lol:
aha, nego?


u suštini nije problem u onima koji imaju da kažu ili daju savete na raznim temama nego oni koji na forumu se.ru drugima kako lupaju ... kako pišu gluposti ... i još pride kako nemaju život nego samo forum ...
 
Verovatno si u pravu. Od skoro sam ovde i koliko vidim nije bas najpozitivnije. Verujem da ovde mozes dobiti i neki dobar savet od dobrih ljudi. Mozda je cak i super to sto se ne vidite i ne znate jer nema zavisti i ljubomore. Sigurno da je mnogo njih koji su ovde da bi ubili vreme ali ima i onih koji su tu, kao ja, da bi upoznali nove ljude, njhova razmisljanja i vidjenja. Verovatno imas razna iskustva jer si toliko uclanjen ali hrabro. Valjda i ti ispunjavas svoj cilj sto si ovde. Pozdrav
 
nema potrebe da se iko pravda, naravno. i ja sam ovde, zar ne? samo me zanima misljenje onih koji imaju sta da kazu. da li je stvarno tako ili sam ja stekao pogresan utisak? posto meni nikad ne bi palo na pamet da se ukljucujem u vecinu tema koje su postavljene...
 

Back
Top