STUDENTSKA MENZA

bigsister:
evo ovako... ja zivim u bgu i hranim se u menzi... kad uzimash onu chip karticu procedura ti je ista kao i za sve ostale... a jedina razlika je da mozesh uzimati samo jedan obrok dnevno: ili ruchak ili doruchak ili vecheru... ja npr uzimam samo ruchak jer doruchkujem i vecheram naravno kutji... i u pochetku sam mislila da to 'samo jedan obrok' podrazumeva da ne mogu nikoga da vodim na ruchak, ali mogu... i znachi mozesh npr nekoga da odvedesh na ruchak, ali ne mozesh da odesh ti 2 puta u toku dana da jedesh... eto...
E HVALA TI CVECE,NEGO RECI MI JEL' IDESH U "3 KOSTURA":)I DA LI TAMO TREBA DA IDEM DA SE RASPITAM ZA TU KARTICU I GLUPOSTIILI NA DRUGI NACIN.BILO BI COOL DA MI ODGOVORISH KAKO SE TO PRAVI,MADA RASPITACU SE SVAKAKO U NECYBER KOMUNIKACIJI,HVALA ANYWAY,CHAOS!
 
A sa privatnog faksa? Da li je moguce platiti po nekoj tzv "ekonomskoj cijeni", koja je visa od normane cijene u menzi, ali niza od recimo cijene u obicnom restoranu?

I nisam iz BG, ako to igra neku ulogu.
 
Kad sam ja studirala mogla je da se plati ekonomska cena, ali to je i tada bilo mnogo. Oko 120 dinara ako se dobro secam. Tad su bili bonovi i neko ko uopste nije student mogao je da uzme bon po toj ceni.
Ja sam zavrsila faks u februaru, a kad je to bilo tacno ne secam se.
 
Srecna svima Nova Godina, puno lijepih stvari, a s obzirom na temu i polozenih ispita.

Pitam da li bih mogla jer znam da je ranije mogao ko kod ima ikakav indeks da dobije po toj ekonomskoj cijeni, normano da samo oni na budzetu dobijaju bas jeftino.

Da li postoji nesto slicno menzi, samo za ostatak ljudi, nesto za zaposlene, za studente bilo kog faksa, nemam pojma. Pretpostavljam da se placa, ali umjereno.

I sta je to bilo 120 dinara? Svi obroci ili samo rucak?
U svakom slucaju nije strasno jer mi je malcice dosadilo da kuvam ili jedem suvu hranu. To u povjerenju.
 

Back
Top