Drugarice

S

Sizzlym

Gost
Treba mi pomoc:arrow:
Ako mozete da mi date swoje predloge, treba mi oko 20-tak pesama o drugaricama i vechnom prijateljstwu,znachi za swe pesme koje znate da imaju tu tematiku(ali samo u pozitiwnom smislu) napishite njihowe naziwe . . .
 
Ako trazis neku narodnjacinu, toga ima na pretek... recimo... Sa njom sedis mene sevis... pa... Bas mi se svidja tvoja devojka... ima tu raznih pesama koje govore o drugarstvima i kojekakvim improvizacijama na tu temu.
 
Znam za jednu pesmu o drugaricama...kako nista i noko ne moze da ih razdvoji..bla bla...ali ne mogu da se setim ko peva,ni kako se zove pesma.Ako je nadjem reci cu ti :-(
 
evo ti ovako:
od maraje keri Anytime you need a friend;
od kristine agilere I turn to you;
eto npr to,pa ako se setim javljam....
;)
e mi devojke,smo uvek bile ozbiljnije od ovih ovde muskaraca,koji nikako da pomognu :P
 
nikodim:
Nemoj tako... pretvoricete se u neke opake feministkinje, a to nije lepo. :-(
mwahahaha
gile.gif
beware...

pesmica --- Edie Brickell and the New Bohemians - Circle of Friends
 
kad bi muskarci podnosili ovo sto i mi,plakali bi svaki dan :)
ali i dalje su nam slatki ;)

evo moze i ova pesma prijatelju da se posveti
od maraje whenever you call
od elthon johna friends
 
Lucky girl:
kad bi muskarci podnosili ovo sto i mi,plakali bi svaki dan :)
ali i dalje su nam slatki ;)

evo moze i ova pesma prijatelju da se posveti
od maraje whenever you call
od elthon johna friends


Cinjenica je da vi... ti... i tako dalje, imate izvesnih poteskoca koje muskarci nemaju. Ali zato, sa druge strene, imate tu cast da nekom podarite zivot. Nije li to najlepsa stvar koju mozete pokloniti svetu? ;)

Evo jedne preporuke... Dire Straits - You And Your Friend... odlicna stvar... 8-)
 
nikodim:
Cinjenica je da vi... ti... i tako dalje, imate izvesnih poteskoca koje muskarci nemaju. Ali zato, sa druge strene, imate tu cast da nekom podarite zivot. Nije li to najlepsa stvar koju mozete pokloniti svetu? ;)

Evo jedne preporuke... Dire Straits - You And Your Friend... odlicna stvar... 8-)

maaalo si se izwadio...zbog pesme8-)
 
Lucky girl:
tacno je da mi mozemo da podarimo zivot,i to jeste najlepsa stvar na svetu,ali kroz mnogo muka se prolazi da bi se do toga doslo :)

koliko se slazem sa tobom nisi ni swesna....ewo idesh odmah na listu prijatelja;-)

ma mushkarci nisu swesni koliko je njima lako u ziwotu, kako gos se okrene swe mi radimo:(
 

Back
Top