Devojke vole obrijane muskarce !!!

Meni to malo miriše na biseksualne sklonosti... Doduše to je sada "trendi". :x Ali, ako je sledeće da pokuša da te nagovori da obučeš najlonke, onda da znaš da sam bio u pravu... :mrgreen:

Inače, odobravam brijanje celog tela jedino ako su u pitanju izuzetno razvijeni muškarci (čitaj bilderi)... Ovako to nema nikakve svrhe...
 
=RODMAN=:
Devojka mi trazi da se obrijem !!! ne lice nego citavo telo !!! kao to joj je sexisipilnije !!! i sta sad da radim da brijem se i budem ko gey !!! I zasto sad devojke vole obrijane momke ??? Otkad je to toliko sexipilno ?
nije joj dobro...nemoj slucajno da se brijes vec se depiliraj,a celo telo mislim da je glupo...ali opet ako si extra maljav mogao bi bar grudi i ledja sebe radi.....a i ako je mnogo volis i ako bi to njoj znacilo iz nekih fix razloga onda primeni depilaciju.
 
=RODMAN=:
Devojka mi trazi da se obrijem !!! ne lice nego citavo telo !!! kao to joj je sexisipilnije !!! i sta sad da radim da brijem se i budem ko gey !!! I zasto sad devojke vole obrijane momke ??? Otkad je to toliko sexipilno ?

То мирише на превару. Није истина да девојке воле обријане момке. Могу и доказати... 8)
 
Не, ниси испод мене, са сигурношћу тврдим... :mrgreen:

То шта девојке воле... Занимљиво. Многе девојке воле много тога, па заврше са неким или нечим што су до јуче сматрале незамисливим и одвратним. У то сам се уверио лично, а и Дучић је то доказао у "Благу цара Радована".

Ако сам ја у стању да изазовем привлачност код неке девојке, њој ће најмање бити важан мој изглед. Овде не мислим на привлачност новцем, већ понашањем - говор тела, начин говора... Знаш то и боље од мене, не сумњам.

Дакле, Газдарице тезу сам доказао.
 
Pa, bash bi mogao i da joj udovoljish, samo brijanje je glupost, svrbi ko sam djavo chim naraste par milimetara, depilacija je jedino shto ti preostaje. Mislim to je sitnica, stari Grci za ljubav jedne zene zapochinjali ratove, a ti ne mozesh da se odreknesh par dlachica/.Jesam li u pravu ili sam u pravu?
 
Lucky Luck:
Pa, bash bi mogao i da joj udovoljish, samo brijanje je glupost, svrbi ko sam djavo chim naraste par milimetara, depilacija je jedino shto ti preostaje. Mislim to je sitnica, stari Grci za ljubav jedne zene zapochinjali ratove, a ti ne mozesh da se odreknesh par dlachica/.Jesam li u pravu ili sam u pravu?

Не интересују мене шта су антички Грци радили. Због жене ратовали сигурно нису... Параван најобичнији...
 

Back
Top