Nove igre na dvd

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sikorsky

Obećava
Banovan
Poruka
59
Imam konfiguraciju(trenutno,nadogradice se) AMD 1.8 Ghz,256 mb ram,Nvidia Geforce2 mx/mx 400.
Koje sve novije igrice na dvd mogu da rade na ovakvoj masini?
Molim operatera da prosledi samo ozbiljne odgovore.
 
Neznam zasto ti je bitno sa DVD, kad je to samo bito zbog velicine igre, a nikako nemora da bude ekvivalent zahtjevnosti.
A konkretan odgovor na tvoje pitanje je tesko dati, jer svaki dan izadje barem jedna igra, pa ti vidi.
 
tab503:
sa 256 ram-a i mx400 tesko ista novije.
Potrazi igre izasle prosle godine da bi ti koliko toliko noralno radilo.
reci mi Tab za CoD koja zahteva minimum 256 mb ram-a,da li moze ova graficka?Imam Brothers in arms,znam da treba 512,ne znam za graficku,by the way sta je tread,sto mi predlaze monte,jbg ne znam.
 
Ok,u pravu si da je njihova greska sto me nisu uputili na search,nisam ni ja kriv sto nisam namazan kao drugi oko igrica,CoD 1 i expansion sam odigrao prosle godine,reci mi imam li sanse sa ovim krsem za Age III?
 
ja mislim da brothers in arms zahteva neki pixel shade (ne znam koji) ili nesto drugo sto imaju samo novije kartice od generacije nv 5*** (verovatno ce me neko ispraviti i napisati sta je tacno u pitanju)
za cod bi trebalo da moze ali u smanjenim detaljima. On nije preterano zahtevan za danasnje standarde.
Ja sam ga igrao sa 512 ram-a i video kartom ati 9200Se (koja je inace samo malo bolja od te tvoje) i igrao sam u high detaljima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top