Petarde!

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Jeeeee! Kupia sam cetiri kutije petardi, dvadeset onih crvenih i pet topovari!
Ajoj grad ce opet da vristi kad to bacim na ulaz pasaza na glavnoj! To kad grune,
ceo sve se mrdne, deca vriste, svi vriste, kerovi laju, macke pi*de, ja se cepam,
ceo Sombor ode u pi*ku materinu kad to grune u pasazu Diznilenda!

Jel ste nabavili svoju dozu?
 
zbog petardi bih besio za jaja.
nishta mi ne smeta vishe od njih. ne znam zashto, valjda zbog mog skrnavog sluha ;p
secjam se da sam za jednu novu godinu na trgu plakao zato shto je svuda praskalo ;p
 
ufff, i ja....:x ne volim ih uopste.

kad ih ovi moji ludaci :p bacaju, ja se udaljim sto vise mogu, i trudim se da sacuvam usi ( a bogami i oci).

ima li nesto gorer? ah, daaa, pucacine iz 'pravih' igracki. misli na pistolje itd. :roll:

jedino volim vatromet.
 
Girl next door:
ufff, i ja....:x ne volim ih uopste.

kad ih ovi moji ludaci :p bacaju, ja se udaljim sto vise mogu, i trudim se da sacuvam usi ( a bogami i oci).

ima li nesto gorer? ah, daaa, pucacine iz 'pravih' igracki. misli na pistolje itd. :roll:

jedino volim vatromet.


me 2... i mrzim kad za novu godinu prolazim kroz grad, a ono na svakom koraku puca.... vatromet rulz 8)
 
Keeper:
secjam se da sam za jednu novu godinu na trgu plakao zato shto je svuda praskalo ;p
ja obavezno placem.. prosle godine,slavlje bila opustena kucna varijanta.dosao neki drug extra i donio masu petardi i pola ih je bacio na mene.ja sam onako izbusena otrcala na sprat i plakala... jbm im petarde!! PRSKALICE RULZZZZ!
 
To su vec prevazidjena pomagala za Novu Godinu......Puno nagona tanatosa.......Zakonom bih zabranio, a prodavce i kupce bih odveo na giljotinu i odseko im glave sa uzivanjem........
 
zmaj013:
To su vec prevazidjena pomagala za Novu Godinu......Puno nagona tanatosa.......Zakonom bih zabranio, a prodavce i kupce bih odveo na giljotinu i odseko im glave sa uzivanjem........

neshto i nem obichaj da postujem na tinejdzerima...ovo s petardama...zaista sam ih voleo kao klinac...i josh uvek ih volim...negde u meni lezhi mali nevaljalac koji misli da pucnjem kreira haos...al vidi ga sad ovaj...takvi su ti kragujevchani...mora da je iz pivare tamo su svi takvi...pih...idi na jezero i zavezhi kamen oko vrata...ponavljaj u sebi da je tako najbolje...i sretno
 
Girl next door:
znala sam da ce to neko pogresno protumaciti :)

ali stvarno- da vas neki debil(prilicno zgodan,slatki debil)-- pogodi sa 10 malih petardica,da zbog njega polomis clanak,razmaze ti se sminka,okliznes se trceci i poderes suknju-- zar ne bi plakala.. jbt,kako neke stvari upropaste NG..
 

Back
Top