PDF U WORD?

Ali covek hoce da manipulise textom koji je u pdf formatu....a ne da ga eksportuje...
Ja sam radio neku foru ali tad nema nista od slicica...xpdf moze da exportuje pdf to text ne znam da li acrobat to moze :?
 
Idi na google i trazi program ABBY, tamo imas vise tih programa, pretpostavljam da ti treba za office, skini ga, negde oko 30 mb i videces sta sve mozes da radis...:)
Super je to, ne samo za konvertovanje pdf u bilo koji ofis format vec i za drugo.

Pozdrav
 
Pa covek nece nikakvo konvertovanje vec rad sa tekstom u samom PDF-u.
To ne moze sa Acrobat Reader-om (zato se i zove Reader) vec ti je potreban Acrobat ciju trial verziju mozes skinuti sa zvanicnog Adobeovog sajta. Posle se snadjes... za ono sto treba.
 
Nisam hteo da ponavljam pitanje iz "Naslova"(da bih bio što kraći),ali sam time samo stvorio zabunu.IZVINJAVAM SE.Dakle,za prvu ruku,ja bih da konvertujem ovog "džina" u WORD,a bilo bi lepo imati mogućnost bojenja,boldiranja ili sl. i u Akrobatu.
Hvala na dosadašnjim predlozima i na svakom novom,eventualno.
 
Iz Acrobata (ne Acrobat Reader-a) ides na File>Save As i izaberes Word-ov doc format. Takodje, ponavljam, u Acrobatu su moguce i izmene teksta i neka formatiranja poput boldiranja, podvlacenja, bojenja, premestanja slika i slicno.
 
Vladimir Pasic:
jedan od jacih programa je ABBYY Transformer konvertuje u
*.dok,*.txt,*.htlm.........


Upravo tako... Ovaj program licno koristim i od mnostva programa koji su napravljeni za ovu namjenu ovaj je vise nego odlican..

Vecina programa koji konvertuje PDF u obican tekst dokument najcesce razbaca tekst tako da nema ni pocetak ni kraj..

Gore pomenuti program ABBYY PDF Transformer to odradi ODLICNO.. Sve preporuke..

Jos jedna bitna stvar... Program se placa, tako da se ne moze raditi vise od 5 stranica sa trial, odnosno DEMO verzijom koja se moze skinuti sa neta..

Poz.
 

Back
Top