Otvoren novi forum! www.ki-forum.co.sr

I dalje ne vidim sta je to sto bi ovaj (i hiljade tremplate foruma), bas ovaj forum izdvajalo? Iste teme, sve isto. Zasto bi se neko bas na taj forum prijavljivao, stvarno ne moguda zamislim.

Mislim da je to sto si postavio forum, dobro za vezbu i ucenje kako sta radi, ali druge, vrednije svrhe nema.

Manija za forumima je prerasla izgleda u panedmiju srpskih razmera.
"Gde god nadjes dobar link, tu forum posadi..."
 
Jbg moj codemaker svi hoce da pokazu nesto svoje, al' nismo svi na istom nivou.
Sta hocu da kazem? Dakle nekom je postavljanje i osnivanje vlastitog foruma velika stvar, nekome ne. Nekom su i mnogo veci poduhvati "mala" stvar, dok na drugoj strani nekom je to nezamislivo. Dakle nemoguce je svima ugoditi, tako samo mozemo da zaobidjemo te teme, sto ja cesto i radim i trazimo ono sto nama odgovara.
 
choty otkud ti sa bancijem kao kolega? pa vas dvojca ste se krvili ovde po forumu :) :) ;)
Inace ja sam protiv gomile foruma.
Bolj je imati jedan jak na koji ce svi dolaziti i sigurno dobiti odgovor posto bi ga posecivala gomila ljudi razlicite strucnosti i zanimanja (samim tim osim pitanja billo bi idiskusija o raznim zanimljivim stvarima) , nego 1000 malih slabe posecenosti.
 
Ljudi moji.. Nemam nista protiv foruma, ali vec sam negdje napisao.. Na koliko sam foruma dobio link i poziv, pa dan bi mi bio malo da traje koliko traje 24 sata, bar 48 da bih mogao da stignem sve..

A pored toga, imam i ja dusu, i ne mogu da visim na svakom forumu, postujem svakoga, cak ni ovde vise ne pisem mnogo jer prepustam malo i novije i mladje clanove da kazu vise nego sto ja imam da kazem...

Na kraju krajeva kome treba jedan recimo GZ, ili cisto brojke radi..

Mene sto se tice ja moram da vam priznam da mi je krstarica br.1 a pored nje ide i MyCity..

Na ES svratim ponekad, a da ne pominjem bencmark ili forum 1O1.

Ipak, pozdravljam sve koji imaju zelje i strpljenja za sve to i vremena naravno..

Sad i da sam idealan sto nikako ne mogu biti, ne mogu svima da stignem da kazem neku ili glupu ili pametnu..

S toga, zelim svima mnogo uspjeha i srece..

Vas GZ..
 

Back
Top