hot-fon pricha- samo fetish ili vishe od toga?

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
Kako gledate na hot telefonske razgovore(ne mislim na profesinolni hot-line) izmedju vas i nepoznate osobe,izmedju vas i pertnerke/partnera...?Da li u fazonu ...da probam i to?...trenutno mi treba tako nesto...?ili ima i vise od toga u smislu -osecam kako mislima,recima bojom glasa i lichnog uzbudjenja ucestvujem u stvaranju vrhunca oboma?Da li mislite da osobe koje na taj nacin mogu partnerki/partneru i sebi pruziti zadovoljstvo mogu i mnogo vishe od drugih u direktnom kontaktu?Je li to samo fetish ili mozda vishe od toga?
 
ja sm to probo par puta s partnerom...i bilo super...no i nije neshto shto bi zheleo cheshtje praktikovati...mislim ok je i sve...al nishta posebno...mislim da nije neshto vishe...jer je telefon naprava...modernog doba...pa kao nema veze s chovekom u sushtini...mislim jesu li charape fetish il neshto vishe od toga?....shta je uopshte vishe od toga?....ljubav?....emotivna neka strana?....joj e shto ja odgovaram na svaq temu da me chovek pita...
 
Probao sam... Ali isključivo zato što sam bio primoran na to (ljubav na daljinu)... Ne mogu reći da nije zanimljivo, ali samo kao zamena u nemogućnosti imanja toga nekoga "live".

Doduše probao sam samo jednom, jer je njoj to bilo "previše nastrano" i smatrala je da je "prestara" za to...
 
Ja mogu da kazem da sam to radio vise puta i svakki put bude super. Da mi je neko rekao ja ne bih verovao, ali kada sam to jednom probao.... Uh! :D

Jako je interesnatno cuti glas poznate partnerke, kako dahce na telefon i trlja se dole i shvatiti da zaista to radi i da ce da svrsi uskoro... A i njoj je lepo dok ja pricam o tome, i sta bih joj trenutno radio, ono sto ince radimo i ono sto je i inace pali......


Znaci jos jednom kazem uradio sam to mnogo puta, i ako nema mogucnosti za nesto drugo ume da bude jako zanimljivio.
 
Ma ume to da napali...

Ono kao hot line... sam iz jedne firme malo uzeo slusalicu... i bilo mi prilicno bezveze... ono neka bakuta od 40-ak god kao nesto se pali... ma pali...

A sa potencijalnom partnerkom... kao uvertira... je super... I sa stalnom partnerkom...
Sve zavisi kakva je devojka osoba... neke su kao kulturne i o tome im ne pada na pamet da pricaju preko telefona... a sa nekima je to sastavni i prirodni deo razgovora... zezancije na taj fazon...
Moz da prica, a i ne mora... dok god djela... :wink:
 
"...pa kao nema veze s chovekom u sushtini...mislim jesu li charape fetish il neshto vishe od toga?....shta je uopshte vishe od toga?....ljubav?....emotivna neka strana?....joj e shto ja odgovaram na svaq temu da me chovek pita..."

Na primer mozda ti onda dodje do izrazaja onaj deo osetilne maste koju u praksi mozda nebi koristio?
 
AntunTun:
ja sm to probo par puta s partnerom...i bilo super...no i nije neshto shto bi zheleo cheshtje praktikovati...mislim ok je i sve...al nishta posebno...mislim da nije neshto vishe...jer je telefon naprava...modernog doba...pa kao nema veze s chovekom u sushtini...mislim jesu li charape fetish il neshto vishe od toga?....shta je uopshte vishe od toga?....ljubav?....emotivna neka strana?....joj e shto ja odgovaram na svaq temu da me chovek pita...

jao tune stvarno si car:D :D :D
 
istrazivach:
"Meni je bilo super...naravno ne kao pravi sex, ali sam na taj nacin otkrila neke nove stvari...."
Ok je mammy
Da,bas o tome se i radi,o otkrivanju novih stvari na koje pojedinci ne obracaju paznju u direktnom odnosu

a ti si presmesan..zaista..al nema veze ..citala sam pre neki dan neke stare teme i prepoznajem u tebi tu potrebu da sve iskomenterises..kao dobro jwe..il nije dobro..valjda to mnogo ljudi radi u pocetku...

kooliraj malo:wink:
 
Ja cu da dodam da nije cak bitno ni dal cujete glas partnerke/partnera nego ideja koja se prenosi u komunikaciji na daljinu. Ne mozete da verujete kolko i obichan chat, moze da deluje na vas. To je efekat slican onom koji ostavljaju one erotske massne price. Samo sto je u toliko uzbudljivji jer interaktivan, jer znate da je sa druge str vasha draga/dragi ;)
 
Dok sam slushala o tome,nisam verovala da je moguce postici bilo kakav efekat na taj nachin... :?
A onda sam promenila misljenje..najvishe zato shto je osoba sa druge strane znala da pronadje pravu rech u svakom momentu i sve to lepo srochi...bukvalno dochara trenutak,da mozhesh da osetish svaki dodir,poljubac... :p ......OK,dosta je...odlutala sam... :mrgreen:
 
Hm,mozda ja nisam bio najjasniji.Ne govorim ovde samo o obichnoj prichi telefonom i jeli ko trenutno napaljen.Sushtina je u licnom dozivljaju zelje,uzbudjenja,strasti koji se moze preneti onim suptilnim fluidima do osobe do koje vam je tog trenutka stalo{nebitno da li se poznajete ili ne}...nadam se da je sada makar malo jasnije...
 
Nisam ikada upraznjavao "vodjenje ljubavi kroz zicu". Ne razumem ja takav nacin samozadovoljavanja. Obozavaoc sam izvornog nacina vodjenja ljubavi i tu ne postoji zamena. Sve sto ljudski um smisli kao zamenu onome sto je priroda podarila, smatram "donekle" perverzijom. Znam za mnoge slucajeve kada ljudi sebe samozadovoljavaju koristeci pritom telefon kao sredstvo komunikacije. I znam da su ti ljudi vecinom seksualno poremecene licnosti i da im je takav nacin i jedini nacin. Eh sad, valjda postoje i izuzeci ;)
 

Back
Top