Kako su nastali ljudi?

P_R_E_D_A_T_O_R

Primećen član
Poruka
507
Kako su nastali ljudi?

Sta ako nas nije stvorio bog?Sta ako smo mi propali eksperimenti nekih Vanzemaljca 1000000 puta inteligentnijih od nas?Sta ako su oni nas stvorili?

Kao sto mi sada pravimo cokolade robote sta ako su oni stvorili nas?

Mozda su napravili 1000 prvih ljudi crni,zuti i beli.I rekli:E ovi ovde su sranje idemo da ih bacimo na planetu Zemlju?

Kao sto ljudi stvaraju sada viruse tako su oni mozda stvorili i nas.

Ili mi mozda cak i nismo propali eksperiment?

Mozda nas bacili ovde na ovu planetu i posmatraju nas.Nas ljudsku rasu.

Ako su ljudi znaju da prave neke male organizme?Jednocelijske ako ne i vece sta ako su ti "Vanzemaljci"isto tako napravili i nas?Samo sto oni znaju da naprave mnogo slozeniju gradju celija.

jel ste razmisljali malo o tome? :?: :?:
 
Постоје најмање три теорије о томе како је настао човек. Прва је еволуционистичка која нас учи како је човек настао од мајмуна. А како је онда настао мајмун? То нас онда води на причу о тзв. Великом праску која је до те мере смешна да не заслужује да се њоме бавим.

Друга теорија стоји на креационистичком становишту, и свима вам је мање-више позната. Дакле, човека је створио Бог.

Трећа теорија је врло интересантна, тако да ћу је мало опширније објаснити.

Људи, или је можда боље рећи земљани, настали су генетским инжињерингом које су спровеле супериорне цивилизације из свемира. Намерно кажем расе, дакле у множини, да не би неко помислио да је само једна раса заслужна за стварање човека. Ми данас на Земљи имамо више људских раса, што је јасан показатељ да је и било више твораца.

Не бих се сада бавио свим расама појединачно јер би нас то одвукло у дугу расправу, али ћу само споменути неке цивилизације из свемира које су стварале своје земљане. То су, пре свих, Сумерци, Атлантиђани, Маје, Фараони, расе из подземних светова Агарти и Шамбала, и многе, многе друге.

Књига Постања, која је добрим делом преписана са сумерских плочица, јасно говори да су човека створили богови:

«Потом рече Бог: да начинимо човјека по својему обличју, као што смо МИ.»

Мој. 1,26.

Овде редакција текста није спроведена до краја, тако да смо, захваљујући пропусту неопрезних редактора, у прилици да се уверимо у сумерски утицај на књиге Старог завета.

Дакле, семитску расу су створила бића из свемира које ми знамо као Сумерце, односно Нелфим, Анунаки, и Дивове. Они се спомињу у Првој књизи Мојсијевој.

Ово би било у најкраћим цртама, јер је тема сувише опширна да бисмо се њоме бавили у једној форумској дискусији.
 
Evolucija objasnjava i kako je nastao majmun i njegovi preci pa sve do nastanka prvih jednocelijskih organizama.

Sa druge strane niko nije dao smislen odgovor na slicno pitanje za druge dve teorije.
Ko je stvorio ili kako je nastao bog?
Ko je stvorio ili kako su nastale te superiorne rase?
 
@pobunjenik
Ochigledno nisi sasvim upoznat ni sa teorijom velikog praska ni sa evolucijom i zato nemoj da ix na taj nachin omalovazhavash.Sasvim je besmisleno ovo ostalo shto si reko,ali bix ti preporuchio Secanje na buducnost i Bogovi su bili astronauti od denikena,ako te zanima taj pravac.
 
Ми данас на Земљи имамо више људских раса, што је јасан показатељ да је и било више твораца.

Књига Постања, која је добрим делом преписана са сумерских плочица, јасно говори да су човека створили богови:
«Потом рече Бог: да начинимо човјека по својему обличју, као што смо МИ.»

protiv
Прва је еволуционистичка која нас учи како је човек настао од мајмуна. А како је онда настао мајмун? То нас онда води на причу о тзв. Великом праску која је до те мере смешна да не заслужује да се њоме бавим.

ta teorija ti je smesna, a nisu smesna ona prethodna 2 citata? za tu teoriju em postoje dokaze, em ti to pogresno shvatas (npr covek NIJE nastao od majmuna), a o velikom prasku da i ne govorim.
da li ti imas nekad nesto da kazes ili samo volis da napises par recenica, da nabucavas broj poruka?
 
Господине Оксимороне не замерите што ме је Ваше име асоцирало на то да изјавим да су већина учесника ове расправе - оксидовани морони.
 
Oximoron:
nick ti je na nemachkom a widim da ti je znanje engleskoj na nuli tako da netju komentarisati...mada se ta rech koristi i u srpskom...
A ako bi mogao da mi opishesh proces oksidovanja morona bio bih ti veoma zahvalan.


Не знам само на основу чега је закључено да је моје знање енг. језика на нули, но све у свему добио сам један дрзак и примитиван одговор што нисам баш очекивао али хајде... У српском језику се та реч може користити као позјамљеница и она никако није и део српског језика.
Треће, искористио сам назив који си наденуо самом себи као асоцијацију, што очигледно ниси желео тако да разумеш.

Поздрав, Оксидовани.
 
Pobunjenik:
Постоје најмање три теорије о томе како је настао човек. Прва је еволуционистичка која нас учи како је човек настао од мајмуна. А како је онда настао мајмун? То нас онда води на причу о тзв. Великом праску која је до те мере смешна да не заслужује да се њоме бавим.

Друга теорија стоји на креационистичком становишту, и свима вам је мање-више позната. Дакле, човека је створио Бог.

Трећа теорија је врло интересантна, тако да ћу је мало опширније објаснити.

Људи, или је можда боље рећи земљани, настали су генетским инжињерингом које су спровеле супериорне цивилизације из свемира. Намерно кажем расе, дакле у множини, да не би неко помислио да је само једна раса заслужна за стварање човека. Ми данас на Земљи имамо више људских раса, што је јасан показатељ да је и било више твораца.

Не бих се сада бавио свим расама појединачно јер би нас то одвукло у дугу расправу, али ћу само споменути неке цивилизације из свемира које су стварале своје земљане. То су, пре свих, Сумерци, Атлантиђани, Маје, Фараони, расе из подземних светова Агарти и Шамбала, и многе, многе друге.

Књига Постања, која је добрим делом преписана са сумерских плочица, јасно говори да су човека створили богови:

«Потом рече Бог: да начинимо човјека по својему обличју, као што смо МИ.»

Мој. 1,26.

Овде редакција текста није спроведена до краја, тако да смо, захваљујући пропусту неопрезних редактора, у прилици да се уверимо у сумерски утицај на књиге Старог завета.

Дакле, семитску расу су створила бића из свемира које ми знамо као Сумерце, односно Нелфим, Анунаки, и Дивове. Они се спомињу у Првој књизи Мојсијевој.

Ово би било у најкраћим цртама, јер је тема сувише опширна да бисмо се њоме бавили у једној форумској дискусији.


A ko je stvorio te vanzemaljske rase?
 
Evo ovako:::


cladogram.jpg
 

Back
Top