Gde ima da se kupi...?

Imam velike plitke tanjire luminarc u žutoj, zelenoj i narandžastoj boji-jednobojne i sa cvetnom šarom, a htela bih da ih kompletiram sa dubokim tanjirima ili eventualno kupim novi komplet ali crvenih tanjira. Čula sam da ih ima u Eurosalonu, Rodiću, Tempu, Merkatoru, Metrou, Idei, ali obići sva ta mesta mi je nemoguće, pa Vas molim da mi javnete ako ste možda usput videle nešto od toga i po kojoj ceni. Za revanširanje mogu da Vam javim šta ima po radnjama za presvlačenje nameštaja u Balkanskoj i Kralja Petra. Srdačan pozdrav i unapred hvala.
 
Materijal za stolnjak tamno-zeleni bez ikakvih šara ili tkanja. Najbolje bi bilo saten, a može i običan pamuk. Boja ovakva ili tamnija.

prsten_saten_ruza1_1.jpg
 
Pozdrav,
molim za pomoc, prilicno je hitno.
Dakle, gde imaju da se kupe muska dugmad za kosulje sa manzetnom? Da nisu skupa(znaci nista zlato, dijamanti, rubini...) i da nisu mnogo sarena/sljasteca. Nesto crno, teget, srebrno, tog tipa.

Hvala unapred :-)
 
Pozdrav,
molim za pomoc, prilicno je hitno.
Dakle, gde imaju da se kupe muska dugmad za kosulje sa manzetnom? Da nisu skupa(znaci nista zlato, dijamanti, rubini...) i da nisu mnogo sarena/sljasteca. Nesto crno, teget, srebrno, tog tipa.

Hvala unapred :-)

e, ima jedan odlican antikvarijat u onoj ulici kojom ide bus od kalenica do bulevara
tamo mozes pronaci vrlo zanimljivu dugmad za manzetne, kao i razlicit nakit za ok cijenu...
 
I moje iskustvo je takvo, al pogledacu sutra ponovo, cisto da umirim savest. Valjda cu ovog puta naici na neka dugmad koja nisu drecavo crvena/pozlacena/cilibarska :D

e, ima jedan odlican antikvarijat u onoj ulici kojom ide bus od kalenica do bulevara
tamo mozes pronaci vrlo zanimljivu dugmad za manzetne, kao i razlicit nakit za ok cijenu...

Hvala, oticicu koliko vec sutra da pogledam :D
 
ako oćeš mogu ja da ti prodam što moja baba plete, pešterska vuna, oćeš bele sa ranflom, oćeš crne sa vezom..
(oćeš sliku?)
evo su bele, posle ću da aploudujem i crne ako oćeš

(udarnik)
 
Poslednja izmena:

Back
Top