Gde ima da se kupi...?

Meni više treba pomoc nego savet.
Znam gde ima indiskih shopova al ne znam gde tačno tj u kom trenutno ima jednobojni pink prekrivac za jedan krevet?

Treba mi svez info, gde to mogu da kupim vec ovih dana , tj gde provereno ima .
Ne mogu da postignem da obidjem ceo grad ,al mogu da pitam vas kad ste vec rasuti svuda po bg.

Jel video ko ovih dana tako nesto i gde ?
Fala :)
 
zdraaaaaaaavo z:poz:

Bitno je da se kajal kupuje na proverenom mestu, u pakovanju i sa opisom sastava, nikako na ulici u neobelezenom pakovanju. Kajal sadrzi aktivni ugalj, etericna ulja i lekovite biljke u prahu. Kazu da se kajal uvek stavlja dva puta, prvi put za zdravlje, a drugi put za lepotu =D
 
zdraaaaaaaavo z:poz:

Bitno je da se kajal kupuje na proverenom mestu, u pakovanju i sa opisom sastava, nikako na ulici u neobelezenom pakovanju. Kajal sadrzi aktivni ugalj, etericna ulja i lekovite biljke u prahu. Kazu da se kajal uvek stavlja dva puta, prvi put za zdravlje, a drugi put za lepotu =D

e sad mi je lakse :lol:

seta sto ne opcrtavam oke... to zato sto bih izgledala ko mnogo tuzni rakun
 
imao je nekad u telešopu da se kupi astoniš prah.
kao pomeša se malo končića od materijala sa prahom, stavi preko rupe i prepegla i ništa se ne primećuje.
dal to stvarno deluje i dal još uvek može da se nađe - ne znam.
al sam imala dobru volju =)
 
Nista necu da kupim, ali ne znam gde da postavim pitanje-je li moguce na krevetu nekako zakrpiti rupu od cigarete? Mislim, da uzmem parce istog materijala i da zasijem :confused: ali, je l' ima neki drugi nacin?
Hvala!

Нисам сигуран колико ће ти ово помоћи али мислим да је једини начин да замениш тканину. (да ли се то зове тапацирунг? нисам сигуран...)
 
imao je nekad u telešopu da se kupi astoniš prah.
kao pomeša se malo končića od materijala sa prahom, stavi preko rupe i prepegla i ništa se ne primećuje.
dal to stvarno deluje i dal još uvek može da se nađe - ne znam.
al sam imala dobru volju =)

E, Parkane, mnogo ti hvala. :lol:
Нисам сигуран колико ће ти ово помоћи али мислим да је једини начин да замениш тканину. (да ли се то зове тапацирунг? нисам сигуран...)

Da menjam celu tkaninu? Nema sanse, neka mi gazdarica skine od depozita. :)
 

Back
Top