Gde ima da se kupi...?

Ima na Buvljaku na N.Bg....kad uđeš sa one strane od Jurija Gagarina...držao
neki tip....Italijanske čarape....takvih nije bilo ni u Calcedoni....a možeš i tamo
da pogledaš ima radnja u Kosovskoj na početku.....:think:
 
Hvala, alal. Idem već sutra :) Danas sam obišla buvljak, i našla razne divne, ali narandžaste - ne. U calzedoni sam pitala pre nekog vremena - tu boju, ove sezone - nisu dobili :( Sutra Sremska, pa Tempo ako su se u Sremskoj raspordale.
 
za sve smajliLJupke preporučujem ovu temu sa uRneBesnim smajlijima svake vrste:ok:
:arrow: http://forum.krstarica.com/threads/245670

girl_to_take_umbrage2.gif
tužna smajlika
girl_mad.gif
ljuta smajlika
parting.gif
smajlika: "ne tiče me se"
girl_flag_of_truce.gif
smajlika maše sa grudnjakom
girl_haha.gif
smajlika koja se smeje
girl_in_love.gif
zaljubljena smajlika
Laie_10.gif
"kako sam si lepa"
Laie_24.gif
smajlika se šminka
Laie_50.gif
smajlika si suši kosu
i još stotinjak drugih smajlija

enjoy!
FinouCat_02.gif

:bye:
 
eojo evo ja cu ti kazem :)
galerija 'sunce' (il' takonesto, al' mislim da je bas 'sunce'-nema da omanes, obe stvari im obicno bleje u izlogu) u 27.marta (sada kraljice marije) na potezu izmedju ruzveltove i vise poslovne skole
imas i jedno i drugo :cmok:
lava ti je oko soma-zavisi koja velicina, a t.kugla oko soma i po-2 :)

negde kod tramvaja i poslovne, taj potez..?? oću ja lafa lampu..
e, i đoobretarac mi treba, otišla mi gajkica drvce dana:sad2:s...
 
negde kod tramvaja i poslovne, taj potez..?? oću ja lafa lampu..
e, i đoobretarac mi treba, otišla mi gajkica drvce dana:sad2:s...

da, bas taj potez
a djubretarac sam vid'la u ziri-bilo ih je samo u crnoj boji i mis'im da su kostali oko 9000
to sad ne merem da se setim u kom lokalu, ali je bio ogromantan i prvo ka' se udje je veliki z. odeljak, a levo muski 'de su bili ti djubretarci
 
za te pare su to kratki kapooti..!!! u zari u knezu košta 15 000, kupio ja, uzo največi xxl misim.brojevi su im katastrofa, za patooljke metrosexualce... al moro sam da uzmem, ima i benetonu al su sivi nako, logoraški..e,onda pošto sam se bio nemaračio da kupim, neam ja vremena da idem u kupovinu..reko sam u subotu ili nikad..zemlja proizvodnje maroko, kao u ma.nose đubretarce, al ajde de..zemlja uvoza španija. lep je, crn je....ima rusku kragnu kad se skine kapuljača, postavljen, milion džepova...i, šta onda biva..onda biva da sam ja to kupio i naletim na gant prodavnicu...tamo je đoobre 500 €...ali znaš kakav je, jaoooo..fe-no-me-na-lan....tražiću da mi pošalju iz us ..tamo nije više od 150$....
ineče sam pročito ovde da ima kao u nikolasu...to nisu đ. to su kratki kapooti...!!! ja pitao da li prave, kažu..ma jock.. tamo ima dobrih sakoa za 12-15 iljada.. e, a mornarski kaputi..jakne u stvari..ko šo nosi korto malateze.sa reverima i sve.. za male pare, odličan štof, mekan, sve, voona...ha..za sitne pare...oko 9 soma...

lafa lampu ću da pazarim danas-sootra...krečio sam stan i sfe..pa oću osfežim ambijent sa plootajućim žoomancima.. ( :
 
za te pare su to kratki kapooti..!!! u zari u knezu košta 15 000, kupio ja, uzo največi xxl misim.brojevi su im katastrofa, za patooljke metrosexualce... al moro sam da uzmem, ima i benetonu al su sivi nako, logoraški..e,onda pošto sam se bio nemaračio da kupim, neam ja vremena da idem u kupovinu..reko sam u subotu ili nikad..zemlja proizvodnje maroko, kao u ma.nose đubretarce, al ajde de..zemlja uvoza španija. lep je, crn je....ima rusku kragnu kad se skine kapuljača, postavljen, milion džepova...i, šta onda biva..onda biva da sam ja to kupio i naletim na gant prodavnicu...tamo je đoobre 500 €...ali znaš kakav je, jaoooo..fe-no-me-na-lan....tražiću da mi pošalju iz us ..tamo nije više od 150$....
ineče sam pročito ovde da ima kao u nikolasu...to nisu đ. to su kratki kapooti...!!! ja pitao da li prave, kažu..ma jock.. tamo ima dobrih sakoa za 12-15 iljada.. e, a mornarski kaputi..jakne u stvari..ko šo nosi korto malateze.sa reverima i sve.. za male pare, odličan štof, mekan, sve, voona...ha..za sitne pare...oko 9 soma...

lafa lampu ću da pazarim danas-sootra...krečio sam stan i sfe..pa oću osfežim ambijent sa plootajućim žoomancima.. ( :


Sad mi krivo sto sam potrosila bone , ali sacekaces jel da? :lol:
 
aj..nek' si ziv i zdrav :)

e, aj kad bides is'o po tu lavu
vidi jel ima ljubicasta

oko za oko, info za info :D



misimmmm...ono..odsad te zovem proverljiva ( :
NEMA tamo, pile, i ne da nema nego nisu dobijali mesecima...al znam gde ima, tamo sam kupio... u takovskoj na uglu gde je bio toorski restoran u kome su gosti mogli da poošu nargile...e ispod je jedna super prodavnica i tamo sam kupio crvenu....nema ljoobičaste,ima plavih lafa lampi...al sad to ti zavisi i od ugla i svetla okolnog u kom držiš...da, velike su 1.000din...male 700.... :zurka:
 

Back
Top