Gde ima da se kupi...?

de ima da se kupi peskir za brisanje posle kupanja.. znaci ne za plazu a ne ni onaj bas mali
de ima neki obican jednobojni a gde neki simpatichni... moze i jeftin ali da nije od plastike

ovo ja piotam samo da se druzim kao verovatno bih i sama smislila.. mada sigurno uz bar neko razmisljanje a ko bi reko - peskir je prosta stvar
 
de ima da se kupi peskir za brisanje posle kupanja.. znaci ne za plazu a ne ni onaj bas mali
de ima neki obican jednobojni a gde neki simpatichni... moze i jeftin ali da nije od plastike

ovo ja piotam samo da se druzim kao verovatno bih i sama smislila.. mada sigurno uz bar neko razmisljanje a ko bi reko - peskir je prosta stvar

Ako hoces kvalitet onda "Svilanit", prodavnica u "Merkatoru"
 
Ја добила на поклон предиван пешкир ''Свиланит'' - кад оно: 40% синтетика и пере се само на 30 степени ???!!!:confused:

To nisam videla jos. Kod kuce imam samo njihove peskire (stara tura koju mi je zao da pobacam ima skoro 20 god.), a prosle godine sam kupila 18 komada. Fenomenalni su. Naravno, pamuk 100%.
 
Drustvo,trebaju mi cizme,ali nigde u Bg-u ne mogu da nadjem cizme sa sirokom sarom(za xxxxxxl listove :) ).
U Zagrebu ima Gant -ova radnja sa super elasticnim delovima za ovakve (nesrecne slucajove).Ima li je u Bg-u?

Ljubac svima :lol:
imam drugaricu sa slicnim problemom.
konacno je nasla cizme po meri, u radnji 3M u merkatoru.
a cizme su jao zaboravila sam - oliver valjda, je l ima takva neka marka? :think:
 

Back
Top