Gde ima da se kupi...?

ne znam da li ti treba muski ili zenski
videla sam muski u ziri, izgleda fenomenalno i kosta oko 9.000
zenski nisam videla odavno :neutral:

Женски. По могућству браон или крем, а може и црни.
Видела сам данас у Бенетону на Теразијама нешто што би требало да личи на ђубретарац (у љубичастоји и црној боји) али су танки као неки мантилићи (од неког ружног матријала) и струкирани. :confused:
 
Bilo je "djubretaraca" u Ns-u, u Nikolasu prosle zime...:) Ako ti ista znaci:D A mogu da prosecem ovih dana da pogledam ima li

Е, виђала сам те Николасове прошле године и у мојој малој вароши. Ал кад сам их ја замијетила већ је остало само пар комада у тегет боји и великих бројева. :( Али нису лоши, онако, класични ђубретарци, не неке керефеке.
 
Зна ли неко где има лепих вештачких ноктију у Бг-у. Тражила сам по разним парфимеријама, продавницама... углавном су они бзв, скроз бели и лоше урађени...
 
Nije bas pitanje o klasicnoj kupovini ali zanimaju me preporuke za najbolje solarijume u BG-u koje i vi same koristite i koje su cene po min?

MegaSun u Beogradskoj ulici, mislim da imaju salon i u Kralja Petra, a od skoro i na Vidikovcu, u TC iza Mc Donald`s-a. Imaju nekoliko "kapsula" za suncanje, razlicite jacine lampi za postepeno suncanje, u zavisnosti od tena itd. Cena po minutu je od 50din.
 

Back
Top