Gde ima da se kupi...?

Drugarica samo sto se n eporodi i ja sam sebi zacrtala da moram da joj kupim bebin dnevnik.. Gde ima zaista lepih i koje su cene? Ja sam nasla samo jedan i bio je 1500 ali mi se nije svideo i mislim da je zaista previse... Da li neko zna gde da nadjem povoljnije??
 
Drugarica samo sto se n eporodi i ja sam sebi zacrtala da moram da joj kupim bebin dnevnik.. Gde ima zaista lepih i koje su cene? Ja sam nasla samo jedan i bio je 1500 ali mi se nije svideo i mislim da je zaista previse... Da li neko zna gde da nadjem povoljnije??

Ne znam koji si tacno gledala, ali postoji samo jedan takav. Cini mi se da se zove
"Dnevnik moje bebe", tako nesto.
Takav imas i po knjizarama, i po prodavnicama gde se prodaju stvarcice za bebe.
 
malo neobicno pitanje..al aj da probam
znate li neki dobar rrestoran gde mogu da kupim, dakle da ih zamolim da mi spreme i upakuju, a ne da jedem tamo-sarme uvijene u zelje ili listove vinove loze?

Ja mislim da ti za to ne treba neki fensi restoran već oni stari dobri restorani koji nude kuvana jela, oni što im je vreme za renoviranje eterijera bilo pre 10-tak godina, sa kariranim stoljnjacima, (ne mislim da su to štrokavi restor. već zastarelog izgleda), a da poneseš kući će ti rado dati da ne moraju da peru posuđe iza tebe. Još ako doneseš svoju ambalažu za poneti dobićeš i sarmu gratis. :)
A stao mi mozak da se setim imena nekog restorana tog tipa...E rest..NIŠ kod bolnice Sveti Sava,ima jedan dobar pri vrhu Ustaničke super klopa ali ne baratam dobro sa imenima.
Čak mislim kad bi pitala i u Skadarliji u nekom od onih restorana da bi ti izašli u susret. Bitno je da se proda.
Nadam se da sam ti barem dala ideju gde da pitaš.
 

Back
Top