Gde ima da se kupi...?

....konopac za preskakanje?

Pri tom ne onaj deciji iz radnje "sve za 95", posto bi mama malo da vezba :rumenko: ... probala sam, doduse, njihov, ali ono konopce je toliko lagano da ne moze normalno da se preskace. Znaci, neki upotrebljiv ;)
 
Hvala, da li je ovo njhov sajt http://www.jasen.co.yu ? Oticicu sigurno, cini mi se da je ok

Ni simpo ni eurosalon nisu nesto, (preskupo je, a da je kvalitet pa i ajde). U Zemunu ima simpov salon namestaja, e tu su cene realne, samo postoji jedan mali problemcic, namestaj je greskom.

A Kuhinja??? kako si resila taj problem?? Ima li neko predlog za kuhinju?

:D:roll:
Jeste, to je njihov sajt!

Idi do salona, pogledeaj sta imaju, cene su stvarno ok!

A sto se kuhinje tice ja sam uradila sledece;
Nasla sam kuhinju koja mi se svidja, u pitanju je Gorenje, Ora Ito model (to je neki fancy dizajner), koja je bila preskupa (oko 7.000 evra), slikala je i trazila od majstora da mi napravi istu sto je on vrlo uspesno izveo.
Dala bih ti njegov br ali on nece raditi do daljnjeg tako da ti preporucujem da uradis isto. Nadjes nekoga ko ce napraviti kuhinju po tvojoj zelji i meri a na tebi je da izaberes materijal, dezen itd.
Potrazi ideje na internetu!
 
Jeste, to je njihov sajt!

Idi do salona, pogledeaj sta imaju, cene su stvarno ok!

A sto se kuhinje tice ja sam uradila sledece;
Nasla sam kuhinju koja mi se svidja, u pitanju je Gorenje, Ora Ito model (to je neki fancy dizajner), koja je bila preskupa (oko 7.000 evra), slikala je i trazila od majstora da mi napravi istu sto je on vrlo uspesno izveo.
Dala bih ti njegov br ali on nece raditi do daljnjeg tako da ti preporucujem da uradis isto. Nadjes nekoga ko ce napraviti kuhinju po tvojoj zelji i meri a na tebi je da izaberes materijal, dezen itd.
Potrazi ideje na internetu!


Off topic
Auuuuuu...pa koliku kuhinju ti imas da je cena 7.000...:???: :D
 
Ma jok, nije stvar u velicini kuhinje, to je pitanje dizajna.
A moja kuhinja je izasla oko 1.500 evra ali je uradjena po uzoru na tu od 7000.

Poenta je u tome da nadjes model koji ti se svidja i dobrog majstora koji moze istu tu kuhinju da ti napravi za znatno manju cenu

Pa i kolicina elemenata itd...utice na cenu kuhinje.....pitam jer me bas interesuje razlika izmedju Gorenje proizvoda u Srbiji, Slo itd...bas zanimljivo da su cene u Srbiji vise..:dash: :roll:

P.s. gorenje uopste nema neki poseban dizajn.....ima bolje za manje love...ako si zadovoljna izgledom kuhinje, super si se snasla...
 
Mozda nije za ovu temu ali vidim da imate puno iskustva. Koja marka patika je najkvalitetnija? Pozz

Ja kupila ove godine jedan od modela reebok klasik i razočarala se, jesu preudobne ali se koža nekako ofucala, i to za kratko vreme! Čula sam da dosta njih hvali kronos, ja imam njihove baletanke i zadovoljna sam, nisu mrdnule a nosim ih skoro svaki dan sigurno2 meseca...
 
Ja kupila ove godine jedan od modela reebok klasik i razočarala se, jesu preudobne ali se koža nekako ofucala, i to za kratko vreme! Čula sam da dosta njih hvali kronos, ja imam njihove baletanke i zadovoljna sam, nisu mrdnule a nosim ih skoro svaki dan sigurno2 meseca...

ja bas mislila da sledece kupim te ribok klasik bele
kako se bre koza ofucala?
sad si me skroz izupitnicila :???:
*** znam devojku koja je u njima drzala vezbe 2 god.
 

Back
Top