Gde ima da se kupi...?

....ja sam za tri godine kupila 3 komada, jedan kad sam bila debela i sad mi je malo veliki, pa ga ni ne nosim, i nadam se da necu...:)
...ovaj koji nosim je od pre par godina i kako mi je u jednom periodu bio mali, ostao skoro nov....i jedan koji bas nesto ne volim
"cuti" za ne daj boze....
....svaki sam kupila ovde u jednoj sepcijalizovanoj radnji za ves i kostime, i jako su kvalitetni uglavnom italijanski modeli...kad kostim
prezivi vise od dva leta i vise od 3-4 meseca svakodnevnog kupanja u moru...i ostane isti kao kad je kupljen onda je to, to...
 
Zna li neko gde u Novom Sadu moze da se kupi nakit od malahita (konkretnije, privesci za ogrlice)? Koja im je cena? Zelela bih da kupim nesto od tog kamena, ali ne bih bas da se zaletim i uzmem kopiju...pa ako neko ima informacije, neka prosledi :)

imaš u pasažu u zmaj jovinoj jedna radnjica sa poludragim kamenjem i bižuterijom...
pasaž prvi kad se ide od manga
možda tamo ima
 
Хитно је....Носачи за 5. врата за бајсеве? Може и на куку, ал да је нормална цена, да не буде као Туле за 500 € лол..
Ако неко има искуства и нашао је по нормалној, а не небулозној.
Не може кровни нос.за бице, носим Ћамац :харт:
 
trebaju mi loptice za badminton ali ne one kineske :roll:

:hvala:

kina je jedna od najjacih badminton nacija.. nije pitanje da li su kineske nego da li su kvalitetne.
ako je nesto kinesko ne znaci da je nekvalitetno, zavisi gde se kupi i po kom standardu je napravljeno.

na olimpijadi se igra sa kineskim "lopticama".

potrazi ih u nekoj sportskoj radnji kao recimo djak sport, planeta ili sport impuls (gde ih najverovatnije ima)

sigurno nemoj da ides "kod kineza" po loptice :)
te ce se sigurno brzo raspasti.
 
kina je jedna od najjacih badminton nacija.. nije pitanje da li su kineske nego da li su kvalitetne.
ako je nesto kinesko ne znaci da je nekvalitetno, zavisi gde se kupi i po kom standardu je napravljeno.

na olimpijadi se igra sa kineskim "lopticama".

potrazi ih u nekoj sportskoj radnji kao recimo djak sport, planeta ili sport impuls (gde ih najverovatnije ima)

sigurno nemoj da ides "kod kineza" po loptice :)
te ce se sigurno brzo raspasti.

e hvala:cmok2:

imam kineske one su lake i mali povetarac ih odnese :lol:
 

Back
Top