Gde ima da se kupi...?

Možda ću sad da lupim, ali da nije taj deo ustvari adapter za britanske uređaje na kontinentalnu utičnicu?
Mislim, nikad nisam videla kako to izgleda, ali pokušavam da se setim rasporeda i oblika rupa na onim kombinovanim hotelskim utičnicama i liči mi.

...strujni adapter za Britaniju i sve bivshe kolonije ( ukljuchujucci i Maltu ) je sa 3 deblje ( od nashih ) "pipice"...z:p

...http://www.google.com/images?hl=en&...+power+plug&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
 
Poslednja izmena:
e, medo, medo, ti neki ekspert izgleda, jedna slika a sve znas :D
maloprije sam slucajno naisla na prodavnicu "satovi i baterije", i usla sa svim kesama tikvica i mandarina cim mi je mozak registrovao ono "baterije",
seljanka z:mrgreen:
trebale mi za digitron one od 3 volta <3 i onako usputno pitam, kao - nemam sto da izgubim
i imali su te male nastavke z:lol:

eto, koliko frke ni oko cega, a trebalo mi je pola godine da se natjeram da potrazim :zzima:
jos imaju i online, hvala jelena
to bi mi bila zadnja opcija, posiljka bi vjerovatno stigla negdje iza nove godine z:((
 
e, medo, medo, ti neki ekspert izgleda, jedna slika a sve znas :D

Pa mudrica, šta ću? :flert:

Ma to obično tako sa tim stvarima, kad ne znaš, sve misliš lupićeš nešto božsačuvaj da ti smeje cela radnja.
'Naš koliko je meni trebalo da kupim glupi kabl da vežem laptop na tv, pa da gledam filmove k'o čovek?
Prvo sam se terala mesecima, pa sam pitala negde, pa me je tip pitao "a jel imate jhdjsgghsbkdhsbxjcbxl izlaz ili jhfgkjndjcvfdvn izlaz, a jdkgjkdfvn ulaz...? :eek:
Pa sam kontala eebaćutimamunećemenerupezaebavati pa proučavala ulaze i izlaze dok nisam ušla u radnju, izabrala kabl i otišla na kasu :lol:
 
Pa mudrica, šta ću? :flert:

Ma to obično tako sa tim stvarima, kad ne znaš, sve misliš lupićeš nešto božsačuvaj da ti smeje cela radnja.
'Naš koliko je meni trebalo da kupim glupi kabl da vežem laptop na tv, pa da gledam filmove k'o čovek?
Prvo sam se terala mesecima, pa sam pitala negde, pa me je tip pitao "a jel imate jhdjsgghsbkdhsbxjcbxl izlaz ili jhfgkjndjcvfdvn izlaz, a jdkgjkdfvn ulaz...? :eek:
Pa sam kontala eebaćutimamunećemenerupezaebavati pa proučavala ulaze i izlaze dok nisam ušla u radnju, izabrala kabl i otišla na kasu :lol:


....uuuuhhh...Medo stvaro si cudo, ja ti privi put cujem da to moze uopste da
se izvede...super stvar..al sam ne informisana strasno...:rumenko:
 
Pa mudrica, šta ću? :flert:

Ma to obično tako sa tim stvarima, kad ne znaš, sve misliš lupićeš nešto božsačuvaj da ti smeje cela radnja.
'Naš koliko je meni trebalo da kupim glupi kabl da vežem laptop na tv, pa da gledam filmove k'o čovek?
Prvo sam se terala mesecima, pa sam pitala negde, pa me je tip pitao "a jel imate jhdjsgghsbkdhsbxjcbxl izlaz ili jhfgkjndjcvfdvn izlaz, a jdkgjkdfvn ulaz...? :eek:
Pa sam kontala eebaćutimamunećemenerupezaebavati pa proučavala ulaze i izlaze dok nisam ušla u radnju, izabrala kabl i otišla na kasu :lol:
pa jeste, glupo - em ne znas kako se zove, em dok te ne pita ni ne znas da postoji vise verzija istog
niti znas koja je tvoja verzija
pa mu rekoh - japan, pa se vi mislite :lol: a mogla sam jednostavno da ponesem citav punjac
posto sam nosala digitron sa sobom neko vrijeme isto tako, al ipak nisam kupila jer mi bilo bedasto da objasnjavam kao tarzan .... onoj u knjizari... jer se valjda tamo kupuju z:mrgreen: ... prstic na rupicu i polako uz usporeno - trebaju mi ba-te-ri-je , za o-vo ov-dje
da bih kasnije vidjela da na poklopcu istog pise koje baterije trebaju
trio.gif
a mogla sam da ispadnem tuka samo takva

tako ti je to kada imas starijeg brata koji ti radi sve umjesto tebe
i onda jednog dana on ode na brod a ti trt Milojka :zzima:
 
nego Medo...el ima u toj radnji da se kupi kabal za Affroditin telefon? z:lol: :rotf:

z:D
Sigurno ima, ali sad se pitam da li je ona uopšte obaveštena da to može da se izvede z:mrgreen: A super je stvar z:mrgreen:

Gde je onaj smajli što udara dangu? :lol:

...sam se vi zahebavajte sa mojim telefonom...ne treba mi kabl vise ionako
oce da crkne..pa kad kupim neki drugi, valjda mi daju i kabl..a onda ce neka od
vas morati da dodje i sve mi lepo i natenane pokaze kako se radi....:manikir:
 
ja videla ukrasnu ćebad crvenu sa belim velikim tufnama, možda ima još koji dezen, u oviesseu

mislim da je cena nešto tipa 1200 ili 1500 ili 1900

na terazijama u prizemlju, sa gomilom drugih božićnih ukrasa i džidžabidža, tako da možda ima i baš božićnih dezena
 
i ovo ti je informacija iz casopisa.crveno cebe sa irvasima i jelkama u kiki kosta 5.290 meni je i to preskupo

Jeste, i to je preskupo.
Ovo je 7.000 valjda sto je setland..

ja videla ukrasnu ćebad crvenu sa belim velikim tufnama, možda ima još koji dezen, u oviesseu

mislim da je cena nešto tipa 1200 ili 1500 ili 1900

na terazijama u prizemlju, sa gomilom drugih božićnih ukrasa i džidžabidža, tako da možda ima i baš božićnih dezena'

To je pretpostavljam bilo ovih dana..bas cu pogledati..:) Tnx :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top