Gde ima da se kupi...?

Nekada davno, pre par godina, kada su ulichni preprodavci i dalje pravili ogromantnu guzhvu na Bulevaru (kralja Aleksandra), prekoputa Djeram pijace je bila neka zhena koja je na najobichnijoj kartonskoj kutiji prodavala neke stvari za klince, izmedju ostalog, portiklice na kojima je pisalo "Ja volim mamu". E, takva portiklica mi treba! Ne odmah, ali do nove godine moram da je nabavim. Mozhe li neko ovde da mi pomogne? *trep, trep*
 
Nekada davno, pre par godina, kada su ulichni preprodavci i dalje pravili ogromantnu guzhvu na Bulevaru (kralja Aleksandra), prekoputa Djeram pijace je bila neka zhena koja je na najobichnijoj kartonskoj kutiji prodavala neke stvari za klince, izmedju ostalog, portiklice na kojima je pisalo "Ja volim mamu". E, takva portiklica mi treba! Ne odmah, ali do nove godine moram da je nabavim. Mozhe li neko ovde da mi pomogne? *trep, trep*

...imaš u Piramidi u prodavnici..FARLIN BABY SHOP...lokal 28...i tih portiklica
i još svašta nešto za bebu, portilice su 100 dinara...:ok:
 
Gde ima da se kupi kostim Deda Mrazice? Ne znam hocu li stici da ga sasijem. Moja krojacica od poverenja je u drugom gradu, a ja za NG hocu seksi praznicnu haljinicu (kupila sam kapicu, stiklice imam, stavicu alke, i za rukavice i carape (hulahopke) cu sama), samo ono glavno jos da nadjem :)

Bitno je da bude bas kao haljinica Deda Mrazice, a ne samo crvena, pozeljno je da bude kratka i uska, ne obavezno i dole, dole moze i da se siri (zvonasto, leprsavo), ali za gornji deo mi je vazno da bude poput korseta. Ne znam da li da samo nadjem crvenu, pa da kupim belu pufnu na traku i prisijem, uh...
 
Poslednja izmena:

Back
Top