Gde ima da se kupi...?

...to je ranije bilo da se kupi u onim privatnim radnjama plastike..nekad davno
bilo kod Žike na Slaviji...ako neko zna o čemu pričam...i na Kaleniću jedna mala
radnja preko puta pijace...nisam doduše to videla što reče Meda sto godina, ako
vidim javiću i kupiću jedan sigurno...:lol:
 
awwwo.jpg

Ako znate kako se zovu i gde ima da se kupiiiiiiii! Prelepe su, moram da znam imeeeeeee!! Heeelp!!!!!
 
Celo jutro trazila naziv... i nasla xD. Naziv "NANA Pole Climber"... i ne verujem da ima to uopste u Srbiji da se nadje... ali stvarno su .......... ^^
Inacer, hvala... Videcu vec Nis, Bg..

u tim radnjama mozes naci slicne cizme od shelly's rangers i dr.marten's, ali posto vidim da su iz hot topic-a [americkog lanca radnji sa goth i alternativnijom odecom], mozes ih naruciti preko neta [preko e-ducana, ili ako imas karticu]

elem

obih noge trazeci po beogradu ovakav prsten

vivienne-westwood-armour-ring-silver-profile.jpg


u pitanju je replika prstena koji je dizajnirala vivienne westwood
[da, probala sam i u sindjelu]
tako da, devojke, budite dobre i kazite da ne moram da narucujem ovo preko e-bay-a i dajem pare na postarinu :heart:
 
poštarina obično bude 20€, pa i više
a onda ako nemaš sreće ožežu ti i carinu, obično polovina cene te obuće
ne preporučujem ti da naručuješ
ne znaš ni dal su ti udobne, ni taman, na kraju krajeva ne znaš kako izgledaju na nozi
ništa ne znaš a sa čizmama je to baš problem
=(
 
poštarina obično bude 20€, pa i više
a onda ako nemaš sreće ožežu ti i carinu, obično polovina cene te obuće
ne preporučujem ti da naručuješ
ne znaš ni dal su ti udobne, ni taman, na kraju krajeva ne znaš kako izgledaju na nozi
ništa ne znaš a sa čizmama je to baš problem
=(

Uf... Mnogo 20 evricaaa, ja mislila oko 500, 600 din xD, U svakom slucaju, otvorila si mi oci, definitivno ne narucujem xD. Tnx.
 
Uf... Mnogo 20 evricaaa, ja mislila oko 500, 600 din xD, U svakom slucaju, otvorila si mi oci, definitivno ne narucujem xD. Tnx.

wow, netacno
ja sam narucivala cipele iz hong konga i postarina je bila nesto smesno, oko 15-20$. pre svega, sve zavisi od toga odakle i kako narucujes, treba malo vise da procackas po e-bay ili gde vec. ali uglavnom zavisi od mesta. naravno da ti se postarina nece naplatiti 20 evra za nesto sto ti stize iz hrvatske or something.
takodje, treba razbiti predrasude o kupovini preko interneta ~ narucila sam 3 para cipela i sve su mi bile savrsene. raspitas se malo kako ide velicina kalupa kod odredjenog proizvodjaca, izvrsis korektnu meru svog stopala [u centimetrima, zatim to prevedes u internacionalne [tj. americke, evropske, japanske etc] velicine], obratis paznju u specifikacijama prozivoda na obim cizme oko lista etc.
+ e-ducan je zaista firma od poverenja. uvek im se mozes obratiti za pomoc i licno sa njihovim radnicima razmotriti da li je mudro da nesto kupujes.
jedina realna pretnja/smetnja je nasa carina koja je sve ali nije fiksna, kao i firma koja ti vrsi dostavu paketa. npr. DHL [privatnici] ce ti naplatiti neke abnormalne cifre, ali ce paket biti tu za max nedelju dana. obicni airmail ce biti jeftin [dakle oko 20$ u zavisnosti odakle narucujes], ali ces cekati 3 nedelje do mesec dana. sto se carine tice, to je prica za sebe ~ uzimaju kako im se prohte, nekad ni ne uzmu pare.
kad sam vec pomenula hrvatsku - pogledaj azdaja shop, jedan od retkih distributera alternativne i gothic obuce na balkanu. imaju i online radnju, mozes im postaviti pitanja koja te zanimaju. pa, ako zaista zelis relativno unikatne cizme~ imas opcija.

[isto kao sto cu ja moj prsten izgleda naci samo preko e-baya]
 
pa manja je razlika između 20€ i 20$ nego između 500-600din i 20$, nju je interesovao red veličina
što se carine tiče ja sam isto to napisala
ne znam što sad pametuješ ko da smo svi neuki a ti si izmislila naručivanje preko neta
i za kraj, ja ostajem pri svome: ako ne možeš negde da probaš obuću - ne naručuj je preko neta, posle možeš samo da plačeš kao što se dogodilo meni bliskoj osobi.
 
^ izvinjavam se ako sam tako zvucala ali mi nije namera da 'pametujem', samo bih volela da ljudi shvate da kupovina preko interneta [bilo cega - odece, CDa, knjiga, obuce] nije bauk i da ne znaci nuzno gubitak para i nezadovoljstvo/suze. procentualno postoji znatno vise zadovoljnih e-bay/amazon musterija nego nezadovoljnih, uostalom, ne bi ni postojala kupovina preko neta da ljudi nisu njome zadovoljni :)

imas isti stav kao moja mama - koju su poklopila sva 3 para cipela koja su mi odlicno stajal jer sam obratila paznju na mere i sve potanko izmerila i narucila kako treba x) ali dobro, svakom svoje.
 
Mislim d imaš u Teranovi, Tally W. i tako u tim radnjicama... čak mi se čini da sam svuda viđala karirane košuljice :)
E a imaš ih i u Balkanskoj, par nekih radnjica sa jeftinom garderobom, ima puuuno košuljica i mislim da su oko 1000 din.

Pussy,
da, one se sada nose, ja sam vidjala onako siroke, ali bi mi trebala strukirana i da mogu rukavi da se podvrnu i kopcaju (odn. skrate)
kao na slici.
 

Back
Top