zasto? Aleksej, Latica i ostali - nastavak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Aleksej_BASO:
Ma kenyas ti mnogo.

Prvo psihologiju poznajem pomalo, a relacija majka sin me ni najamnje ne pogadja, mogla bi malo da razmislis pre nego sto izvalis ovakvu glupost.

Ako mislis da se ja palim na zapad i ta sranya onda se zestoko varas. Inace se ne bih zvao Aleksej nego Alex.

Ribe su uvek davale pre braka, da se ne lazemo.

A ako mislis da je sexualna revolucija da to sto ti ovde prosipas.... A sto nisi zadovoljna muskarcima? Vole bih da te vidim i upoznam, pa bih ti lako objasnio neke stvari. mozda je problem u tebi. Kako ti uopste izgledas? Aj stavi sliku da vidimo kako izgledas... Mislim ako imas 100kg ili tako nesto, razumljivo je sto si nezadovoljna muskarcima, jer ti niko normalan nece ni prici.

pozdrav i razmisli malo.

P.S. Primeti se da se "praznis" ovde, ali to je pogresno.


Prvo Aleksej to nije bilo upuceno tebi budalo jedna nepismena pise lepo nick kome sam se obracala.Drugo sta ti mislis da si najpametniji ovde,tolko gluposti nisam za ceo zivot videla koliko u tvojim postovima.Trece onaj ko se oseca prozvano a da ga niko nije prozvao treba da se zapita zasto je to tako.Cetvrto ja uposte nemam problem sa MUSKARCIMA imam sa onima koji misle da to jesu.Peto mozemo da se upoznamo kad god pozelis i proveris tih mojih 100 kg.Samo posalji privatnu kad i gde nikakav problem nije.Jako bi volela da te upoznam.Takvi primerici koji misle da su strasni tipovi,obicno su iskompleksirani pacenici,veoma ograniceni.I za kraj ako zelis da se vredjamo nije nikakav problem,kakav god kamen da bacis ja cu ti odgovoriti vecim,ne vidim zasto bih pustala da neki pacenik leci komplekse na meni.Znaci ne prozivam nikog dok mene neko ne prozove.
 
latica:
Prvo Aleksej to nije bilo upuceno tebi budalo jedna nepismena pise lepo nick kome sam se obracala.Drugo sta ti mislis da si najpametniji ovde,tolko gluposti nisam za ceo zivot videla koliko u tvojim postovima.Trece onaj ko se oseca prozvano a da ga niko nije prozvao treba da se zapita zasto je to tako.Cetvrto ja uposte nemam problem sa MUSKARCIMA imam sa onima koji misle da to jesu.Peto mozemo da se upoznamo kad god pozelis i proveris tih mojih 100 kg.Samo posalji privatnu kad i gde nikakav problem nije.Jako bi volela da te upoznam.Takvi primerici koji misle da su strasni tipovi,obicno su iskompleksirani pacenici,veoma ograniceni.I za kraj ako zelis da se vredjamo nije nikakav problem,kakav god kamen da bacis ja cu ti odgovoriti vecim,ne vidim zasto bih pustala da neki pacenik leci komplekse na meni.Znaci ne prozivam nikog dok mene neko ne prozove.


Vidi nevaspitana kravo, ako neko ovde pocne citat sa "Aleksej nisam prsla bre..." to ne moze biti upuceno nikome drugom nego meni.

Kako rece Robert de Niro u taxiju, "Jel to meni kazes? Ne vidim ovde nikog drugog osim mene..."

Vidi ti se ovde na sav glas zalis na muskarce generalno. Ako se zalis znaci da imas problema. Ako imas problema... Razmisli malo o tome....

Ne bih da se upoznajemo imam negativa iskustva sa takvima kao ti, pa ne bih da ponovo prolazim kroz to..... Ovo neces razumeti, jer ne znas o cemu priocam, zato mi veruj da za to imam razloge. Verujem da bi jako volela da me upoznas :lol: Sliku mozes da posaljes na mejl, ima ga u profilu... A onda cemo tek videti za upoznavanje, ako se slazes?

I nisam nepismen, vrlo sam nacitan, obrazovan......
 
latica:
Prvo Aleksej to nije bilo upuceno tebi budalo jedna nepismena pise lepo nick kome sam se obracala.Drugo sta ti mislis da si najpametniji ovde,tolko gluposti nisam za ceo zivot videla koliko u tvojim postovima.Trece onaj ko se oseca prozvano a da ga niko nije prozvao treba da se zapita zasto je to tako.Cetvrto ja uposte nemam problem sa MUSKARCIMA imam sa onima koji misle da to jesu.Peto mozemo da se upoznamo kad god pozelis i proveris tih mojih 100 kg.Samo posalji privatnu kad i gde nikakav problem nije.Jako bi volela da te upoznam.Takvi primerici koji misle da su strasni tipovi,obicno su iskompleksirani pacenici,veoma ograniceni.I za kraj ako zelis da se vredjamo nije nikakav problem,kakav god kamen da bacis ja cu ti odgovoriti vecim,ne vidim zasto bih pustala da neki pacenik leci komplekse na meni.Znaci ne prozivam nikog dok mene neko ne prozove.
U a sad kad pocnu prozivke... :lol:
Daklem zakljucak kad hoces da upoznas devojku... napljuj je najstrasnije... :lol:
Aleksej i mene zanima da li ona stvarno postoji ili je samo neciji multinick... u sta sumnjam... ali mozda sam samo paranoican... javi kad je upoznas...
 
Hm i neznam sta da odgovorim coveku koji se pali na zapad,new age i to.Joj bila bi to duga rasprava.Dakle SCHARFSCHUETZE malogradjanin je onaj koji za zensku osobu kaze da je idiot,pravi gospodin se i prema kurvi odnosi kao gospodin.A posto tako poznajes psihologiju trebao bi da si upucen,na relaciju majka-sin.Vidim da tebe zesce pogadja.
Aleksej tebe sam samo spomenula na pocetku posta i to je bilo to.Ovaj deo se odnosio na doticnog lika.Kako i uvek inteligencija ti je na nivou,al bi za to sirovinu godine dobio medalju.Daklen veoma sam vaspitana,ali prema ljudima koji to necim zasluzuju,bilo cime.Samim tim sto ti postojis i pljujes me ja bih trebala da te postujem jel?I uzmi molim te copiraj sve moje postove ovde,il evo otvoricu temu da se blondi i gazdarica ne ljute,pa ih tamo kopiraj da mi vidimo kako ja to se zalim na muskarce generalno.Molim te.Sto se ove teme tice cak ni tu nemogu nista da generalizujem,napomenula sam da dobar deo muske populacije zahvata cudan talas.I to je to.
A ko ima problem sa suprotnim polom vise je nego ocigledno,i po postovima i po obracanju zenama ovde.Tako da neko drugi treba da se zamisli.A to za upoznavanje sam si hteo da me upoznas i kako sto rekoh kad god hoces.Mene naravno uvek zanimaju psihoticni tipovi kojii su imali nezdrav odnos sa majkom i mrze ceo zenski rod.Dobri su za proucavanje sa psiholoske strane.


A jinxy moram priznati da se slazem sa tobom.Primam izvinjenje i nudim ti svoje.
 
mislim da bi, ti Aleksej, mogao svoju sirovu silu da, kako devojka rece ("sirovina godine" :lol: ), iskoristis na pravi nacin i malo obuzdas laticu u cvasti :D
razmisli kad kazes da ne zelis da se visis sa njom ;)

Izvinjavam se unapred ako li sam nekoga uvredio, al ovo mi bas simpa :)
(posle kise sunce, posle svadje poljubac) :lol:

P.S. Ako neces ti Aleksej, hocu ja 8-)
 
latica:
Hm i ne znam sta da odgovorim coveku koji se pali na zapad,new age i to.Joj bila bi to duga rasprava.Dakle SCHARFSCHUETZE malogradjanin je onaj koji za zensku osobu kaze da je idiot,pravi gospodin se i prema kurvi odnosi kao gospodin.A posto tako poznajes psihologiju trebao bi da si upucen,na relaciju majka-sin.Vidim da tebe zesce pogadja.
Aleksej tebe sam samo spomenula na pocetku posta i to je bilo to.Ovaj deo se odnosio na doticnog lika.Kako i uvek inteligencija ti je na nivou,al bi za to sirovinu godine dobio medalju.Daklen veoma sam vaspitana,ali prema ljudima koji to necim zasluzuju,bilo cime.Samim tim sto ti postojis i pljujes me ja bih trebala da te postujem jel?I uzmi molim te copiraj sve moje postove ovde,il evo otvoricu temu da se blondi i gazdarica ne ljute,pa ih tamo kopiraj da mi vidimo kako ja to se zalim na muskarce generalno.Molim te.Sto se ove teme tice cak ni tu ne mogu nista da generalizujem,napomenula sam da dobar deo muske populacije zahvata cudan talas.I to je to.
A ko ima problem sa suprotnim polom vise je nego ocigledno,i po postovima i po obracanju zenama ovde.Tako da neko drugi treba da se zamisli.A to za upoznavanje sam si hteo da me upoznas i kako sto rekoh kad god hoces.Mene naravno uvek zanimaju psihoticni tipovi kojii su imali nezdrav odnos sa majkom i mrze ceo zenski rod.Dobri su za proucavanje sa psiholoske strane.

OK znaci opet vredjas ali ovoga puta suptilno....

Takve kao ti me ne mogu uvrediti.

A ono za sirovinu ti hvala na komplimentu. Volim kad mi neko to kaze, jer od finoce nema 'leba, sto se kaze. Ko je bio fin nikad nije yebo, a ko je bio seljak i sirovina, da vidis....

OK voleo bih de se upoznamo makar i bilo da me proucavas, mada bi se zeznula i promenila bi misljenje o meni, ali uslov ti je poznat.
 
GalebDzonatan:
mislim da bi, ti Aleksej, mogao svoju sirovu silu da, kako devojka rece ("sirovina godine" :lol: ), iskoristis na pravi nacin i malo obuzdas laticu u cvasti :D
razmisli kad kazes da ne zelis da se visis sa njom ;)

Izvinjavam se unapred ako li sam nekoga uvredio, al ovo mi bas simpa :)
(posle kise sunce, posle svadje poljubac) :lol:

P.S. Ako neces ti Aleksej, hocu ja 8-)


Eh da znas...

Znas kako bi sutra bio mirniji forum, uh!

Takve jogunaste su uvek najbolje u sehu!

Sledeci post bi bio "ipak sam pogresila, ima jos uvek pravih muskaraca" hihihi!!!

A i ja bih bio malo mirniji.... :razz: :razz: :razz:
 
Aleksej_BASO:
Kad mi posalje sliku, javim ti.

A ti ako hoces bez slike, moze, al da mi ispricas kakva je! :lol:
Aleksej_BASO:
Eh da znas...

Znas kako bi sutra bio mirniji forum, uh!

Takve jogunaste su uvek najbolje u sehu!

Sledeci post bi bio "ipak sam pogresila, ima jos uvek pravih muskaraca" hihihi!!!

A i ja bih bio malo mirniji.... :razz: :razz: :razz:
Aleksej_BASO:
Eh dzentlmeni ne pricaju o tome......
Ipak si ti samo seljak... Malo da te spustim na zemlju...
Ja bi otisao i na slepo... pa komsije ste, sta te kosta...
 
Eh sto si me spustio.....

Blam me je.....

Ja bar nisam muvao SVAKU ribu sa foruma, pa mi posle pricaju kako si bio dosadan.....

Izvini ako sam te onomad uvredio, jbg, jesam ja nesto izmislio? (znas na sta mislism) Tako je kako je, nemoj molim te pokusavati samnom da se prepucavas, ne treba ti jos jedna takav ima ih pun forum. Inace si mi skroz OK lik.

Znas drag mi je pera ali mi je istina draza. :lol:
 
Ahaha nije znao sta ce vise pa aj gramaticke greske,joj ti si u stvari za sazaljevanje.E Aleksaj sad mi te zao.I znam da ce to biti pretesko za tvoju glavicu al svaka budala zna da stavi i udje izadje par puta.To ne cini pravog muskarca.
Joj Pero pusti ga vis da ga spopala neka krezava,debela baba,a njemu se dopalo,pa nemoze to ni sebi da prizna tesko mu.
E da a zar ti ne bi na onom okupljanju na NS?E da sam tih dana dolazila na forum pa da vidim ove likove.Inace Aleksej ako te niko nije uputio mogu da ti posalju bilo ciju sliku nije ti garancija.Hm ja sam upoznala par likova,doduse ne sa foruma vec sa cata,e svaceg ima,al zaista su skroz zanimljiva iskustva.
 
Aleksej_BASO:
Eh sto si me spustio.....

Blam me je.....

Ja bar nisam muvao SVAKU ribu sa foruma, pa mi posle pricaju kako si bio dosadan.....

Izvini ako sam te onomad uvredio, jbg, jesam ja nesto izmislio? (znas na sta mislism) Tako je kako je, nemoj molim te pokusavati samnom da se prepucavas, ne treba ti jos jedna takav ima ih pun forum. Inace si mi skroz OK lik.

Znas drag mi je pera ali mi je istina draza. :lol:
Pojma ti ja nemam o cemu ti pricas u bilo kojoj recenici. :lol:
Pa takodje i meni je draza istina.
Ma kao napljujes i onda kao ok si mi... mislim stvarno ti je fora... malo dvolicna... lao sto je i na primer jedan lik sto prica kako sve ribe smuva... kako je on najveci hebac na svetu... a onda posle prica kako nije ni jednu smuvao... i kako mu je krivo sto ima onih koji jesu... a da li se takvom moze verovati bilo sta?...dvolicno je to... eto ti istina...
 
latica:
Ahaha nije znao sta ce vise pa aj gramaticke greske,joj ti si u stvari za sazaljevanje.E Aleksaj sad mi te zao.I znam da ce to biti pretesko za tvoju glavicu al svaka budala zna da stavi i udje izadje par puta.To ne cini pravog muskarca.
Joj Pero pusti ga vis da ga spopala neka krezava,debela baba,a njemu se dopalo,pa ne moze to ni sebi da prizna tesko mu.
E da a zar ti ne bi na onom okupljanju na NS?E da sam tih dana dolazila na forum pa da vidim ove likove.Inace Aleksej ako te niko nije uputio mogu da ti posalju bilo ciju sliku nije ti garancija.Hm ja sam upoznala par likova,doduse ne sa foruma vec sa cata,e svaceg ima,al zaista su skroz zanimljiva iskustva.


Ti si meni rekla da sam nepismen, zar ne?

E pa cisto da vidis da nisam.

Svaka budala zna da stavi i udje izadje par puta???

Razmisli malo, sta si sada lupila... Jesi ti to bila sa svakakvim budalama pa znas, ili ti ni najmanje nije bitno kakav je sex nego da se stavi i izvadi par puta??? Mislio sam da si bar mao intelektualana, ali sada vidim da si jako plitka, zao mi te je.

Debela krezava baba? Eh gresis....



Ako ti izgledas kao OVA debela krezava baba, svaka ti cast, inace ima 38 i dvoje dece.

Slika je itekako garancija, a narocito kada neko nema sliku u profilu... Sve ja onda jasno.
 
Petar_Pan:
Pojma ti ja nemam o cemu ti pricas u bilo kojoj recenici. :lol:
Pa takodje i meni je draza istina.
Ma kao napljujes i onda kao ok si mi... mislim stvarno ti je fora... malo dvolicna... lao sto je i na primer jedan lik sto prica kako sve ribe smuva... kako je on najveci hebac na svetu... a onda posle prica kako nije ni jednu smuvao... i kako mu je krivo sto ima onih koji jesu... a da li se takvom moze verovati bilo sta?...dvolicno je to... eto ti istina...


Ono poslednje je bio aluzija... Ma zaboravi....

Ti si poceo prvi da me pljujes a ja sam hteo da ti dam savet ne da te uvredim i da dam moje misljenje....

Ako ne znas o cemu govorim ok. Govorim o tome kako si se nabacivao svim ribama na forumu i ok je to nego kad te one iskuliraju ti im pocnes dosadjivati.... Ja ipak imam kontakte sa mnogo devojaka sa foruma, pa mi kazu svasta.

Ja ne kazem kako sam najveci hebac na svetu, ja nisam opalio puno riba, jer sam birao bio mi je bitan kvalitet a ne kvantitet.

OK ako hoces da se nastavljamo, SVI ti se smeju na forumu novi sad, i koriste tvoje "ozbiljne teme" za sprdnju. Meni se to ne svidja, nije u redu, ali sta ces... Umeju da bas budu smesne. Meni je to i simpa, jedino je problem sto ti ne umes da podneses salu na svoj racun.

A ne treba da budes takav, sta ima veze....

To sto si ti meni ipak OK ne znaci da cu cutati ako mi nesto lose kazes, narocito ako je nicim izazvano.....
 
P.S. Latice,jesam bio na okupljanju, moze se reci da sam ga prilicno i orgaizovao, i bilo je super. Ne razumem zasto me to pitas. A i likovi su svi bili super.

Mozes da se raspitas.

Ti slobodno dodji na bilo koje sledece okupljanje, videces bice super i promenices misljenje o meni kao i ostali koji su bili prisutni.
 
Aleksej_BASO:
Ti si meni rekla da sam nepismen, zar ne?

E pa cisto da vidis da nisam.

Svaka budala zna da stavi i udje izadje par puta???

Razmisli malo, sta si sada lupila... Jesi ti to bila sa svakakvim budalama pa znas, ili ti ni najmanje nije bitno kakav je sex nego da se stavi i izvadi par puta??? Mislio sam da si bar mao intelektualana, ali sada vidim da si jako plitka, zao mi te je.

Debela krezava baba? Eh gresis....



Ako ti izgledas kao OVA debela krezava baba, svaka ti cast, inace ima 38 i dvoje dece.

Slika je itekako garancija, a narocito kada neko nema sliku u profilu... Sve ja onda jasno.[/QUOTE]
Baso, reci joj da osunca malo dupe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top