Kada ispu$i "tip" ili "riba" :)

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
Pridjem ja juce jednoj devojci, doduse vrlo je mlada, al' ne preterano, i pitam je "izvini, da li ti imas decka?". Ona mi odgovori "imam", okrenu se i nastavi da sedi sama. Posle se okretala zamnom i smekala al', ebga, sta to vredi kad ima decka.

Sta je sa devojkama? A sta je sa tipovima? De li znate za jos ovakvih slucajeva?

Devojka je izuzetno lepa telesno i ne znamo se od ranije, nebitno.

Pitam se, ko je ispu$io, ona ili on?
Ako je moguce, a moguce je, bez pljuvanja po zenama i muskarcima.

P.S. On se ne oseca ispu$enim :p

Tnks..
 
GalebDzonatan:
Pridjem ja juce jednoj devojci, doduse vrlo je mlada, al' ne preterano, i pitam je "izvini, da li ti imas decka?". Ona mi odgovori "imam", okrenu se i nastavi da sedi sama. Posle se okretala zamnom i smekala al', ebga, sta to vredi kad ima decka.

Sta je sa devojkama? A sta je sa tipovima? De li znate za jos ovakvih slucajeva?

Devojka je izuzetno lepa telesno i ne znamo se od ranije, nebitno.

Pitam se, ko je ispu$io, ona ili on?
Ako je moguce, a moguce je, bez pljuvanja po zenama i muskarcima.

P.S. On se ne oseca ispu$enim :p

Tnks..

ko je on, a ko je ona.....ako si on ti onda je on i$pusio.
 
NatasaNatasa:
Pa šta si očekivao posle pitanja ''Jel imaš dečka'' ... možda odgovor ''Nemam, ja sam paćenica koja sama sedi u kafiću i čeka ''pobednika'' ... ma daj Galebe ... pa ja sam očekivala mnogo originalniji pristup od tebe .... ;)

On i treba da se oseća ispušenim :)

Heh. Moje pitanje je konkretno i bistro kao izvorska voda. Ako pazljivije procitas sta sam napisao, videces da se devojka kasnije okretala i smekala. A devojka, poput one o kojoj je rec, ne moze biti pacenica jer poseduje izuzetnu telesnu lepotu. Ili moze :confused:

P.S. O pristupu ne vredi komentarisati, jer pristup je relativna stvar ;) Veruj mi da se tip i riba mogu smuvati bez i jedne reci! To je svakako extrem al pod odredjenim okolnostima i tako nesto je moguce. A mogu pricati i u nedogled, pa da se desi ama bas nista...
 
GalebDzonatan:
Heh. Moje pitanje je konkretno i bistro kao izvorska voda. Ako pazljivije procitas sta sam napisao, videces da se devojka kasnije okretala i smekala. A devojka, poput one o kojoj je rec, ne moze biti pacenica jer poseduje izuzetnu telesnu lepotu. Ili moze :confused:

P.S. O pristupu ne vredi komentarisati, jer pristup je relativna stvar ;) Veruj mi da se tip i riba mogu smuvati bez i jedne reci! To je svakako extrem al pod odredjenim okolnostima i tako nesto je moguce. A mogu pricati i u nedogled, pa da se desi ama bas nista...


Ne možeš ni da zamisliš koliko je pristup bitan ;)
 

Back
Top