koliko je bitno...

U

uf

Gost
sta mislite, koliko je bitan smisao za humor u jednoj vezi?
odnosno koliko vam je bitan smisao za humor vaseg partnera?
da li to menja stvari ili ne, da li pomaze da se prebrode dnevni problemi, da li...
sta vi kazete
 
Nezamisliva mi je bilo kakva veza sa osobom koja nema smisla za humor!!!Ejjj ....ja mu kao ispricam neku mnogo dobru foru a on me gleda onako bledo par sekundi i onda predje na neku uzasno dosadnu temu fuuuuuj :!:
 
uf:
sta mislite, koliko je bitan smisao za humor u jednoj vezi?
odnosno koliko vam je bitan smisao za humor vaseg partnera?
da li to menja stvari ili ne, da li pomaze da se prebrode dnevni problemi, da li...
sta vi kazete
MNOGOOOOOO BITNO!
Nemate sta da trazite zajedno ako ne umete zajedno da se smejete :lol:
 
uf:
sta mislite, koliko je bitan smisao za humor u jednoj vezi?
odnosno koliko vam je bitan smisao za humor vaseg partnera?
da li to menja stvari ili ne, da li pomaze da se prebrode dnevni problemi, da li...
sta vi kazete
Smeh je eliksir dushe...
Smisao za humor??? Naravno... Teshko da mogu da komuniciram sa osobom koja ga nema... Ne volim da non-stop pricam o ozbiljnim stvarima.. Volim da se shalim na raznorazne nachine... Bukvaliste ne trpim dugo... :roll:
 
u pocetku neke stvari ne mogu bas jasno da se vide, cini ti se da toga ima ali posle izvesnog vremena dodje do opustanja, sta onda?
znas ne mozes nekoga stvarno upoznati bez dosta vremena pokraj te osobe a vremenom se otkrivaju neke stvari a covek se veze i ...
 
osnovne kriterijume poseduje i vrlo su visokog kvaliteta ali ovaj je nesto malo nizeg /mislim na smisao za humor/, zato i pitam koliko je bitno, niko nije savrsen i uvek se pitas sta moze biti razlog za eventualni razlaz,
a mozda mi nije dan danas
 

Back
Top