Devojke kod doktora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Veceras ostadosma malo prekovremeno... :? i odjednom me zovne kolega kao "dodji brzo... da vidis" :!:
Ja dodjoh na prozor i pogledah u susedni objekat... :shock:

U doktorskoj ordinaciji... On u doktorskom belom plastu sedi pored kreveta. On 45 god celav debeo sa cvikerima.
Ona na krevetu svucenih pantalona, carapa i gacica do clanaka. Ona 25 prelepa, smeje se. On je ljubi po butini i mazi je...
Ona se nesto kao necka... stiska butine... On sve radi polagano... ljube se... Ona kao krece da dize gacice... al odustane na pola... on joj zadize majicu i ljubi je po grudima...
Ona se kao nesto necka... sve to traje dugo... Ona ustaje navlaci brus i majicu... Navlaci gacice...
Mi ekipa sa prozora besnimo... nas 5 komata... :evil:
Ali ne lezi vraze... doktor prilazi i zadize joj majicu ponovo... sisa joj grudi... ona je navukla i carape i pantalone ali nije zakopcala... tad ona njega krece da ljubi... po grudima ... po stomaku... otkopcava mu slic i masira mu njegov prosecni ud... On je kreno da joj svuce pantale sa sve gacicama... ali je stigao samo do pola guze jer se ona izmakla...
Ona mu i dalje masira ud... malo sa jednom rukom malo sa dve... Tad opet kao navlaci brus i spusta majicu... opet se ljube... Ona mu se okrece po strance i on je svojim udom dodiruje po guzi...
Ona se odmacinje i skida pantalone, on drka... ona svlaci carape i gacice... opet mu drka... kleknula je ispred njega... konacno da mu pusi...
Ali lik se pocne tresti... uze papirnu maramicu i svrsi u nju...
Ona se smeje... Oblaci se i izlaze napolje...
 
To sve je izgledalo otprilike ovako...

cikadoktor5ws.jpg


Izvinjavam se zbog lose slike ali ipak je bila noc i daleko...
On je ovaj u belom odelu desno...
Ona je levo spustenih pantalona i sa rukom na njegovom...

Vas komentar?

cikadoktor5ws.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top