Prikazan srbozderski film go west u Beogradu.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Upravo sam razgovarao sa dobrim prijeteljem u Beogradu koji mi prica da je sinoć isao da gleda film Go West na nekom malom festivalu u Beogradu.
Kaže da je film snimljen u muslimansko-hrvatskoj kooperaciji i da je reziser neki musliman najvjerovatnije iz Sarajeva.

Covjek je totalno potresen kolicinom mrznje prema Srbima i nacinom na koji su Srbi prikazani u losem svijetlu u tom filmu.
Još mi kaže da je vecina beogradskih gledalaca aplaudirala po zavrsetku filma.
On kaže da nije mogao da vjeruje da su tako glupo Beogradjani reagovali.

Pošto je nakon predstave zakazan razgovor sa autorom filma, on je htio da se svadja ali mu žena nije dala (molila ga da se ne bruka)tako da je od muke napustio salu pun gnjeva.

Ocekivao je kaže da će nas ustaše i mudzahedini prikazati u losem svijetlu ali nije ocekivao da nas prikazati gorima od zivotinja i sokirao se kada je vidio kako beogradska publika reaguje sa aplauzima na čistu mrznju i antisrpsko zlo!

SRAMOTA!

Ti koji su aplaudirali, sigurno su pripadnici manijackih dosmanlija i sadasnjeg spsa.
 
Elvin:
pa zar ja sotona da osudim?
ja mogu samo da se iskezim:D

ako neko to hoće da gleda neka puštaju,cenzura je odlika totalitarnog društva...
imali smo totalitarni režim 50 godina,dosta je bilo...

Idi na ustaski forum. Tamo ti je mesto. Konstatno treba u Srbiji prikazivati genocid nad srbima. Da se prica svugde o tome. I svugde u svetu srbi da stalno pricaju o tome.
poturice, siptarija i hrvati konstatno urlaju bljuvotine i lazi o srbima. I slave svoje srbozdere. alija, tudjman, haradinaj i.t.d.
 
groucho ne znaš ti dimitrija...

mene taj film lično ne tangira...
ako samoproklanovana elita hoće da gleda takve filmove to je njeno pravo,jednako kao što je pravo srs-a da prikazuje film "istina".

jednostavno:
sloboda govora i sloboda izbora
na čoveku je da odluči da li će te slobode savesno koristiti.
 
Pa dobro, na 'politici' ne znam nikoga, ali svejedno, mislim da je ova tema posvećena reakciji gledalaca a ne tipu filma ili činjenica da oni imaju pravo da ga gledaju. Stvar elementarnog samopoštovanja. Mogu da pogledam film, ali ne mogu da tapšem i podržavam tako nešto. Ne volim taj 'žene u crnom' i N. Kandić fazon, da smo mi i samo mi najgori na svetu.
 
-Dimitrije-:
Idi na ustaski forum. Tamo ti je mesto. Konstatno treba u Srbiji prikazivati genocid nad srbima. Da se prica svugde o tome. I svugde u svetu srbi da stalno pricaju o tome.
poturice, siptarija i hrvati konstatno urlaju bljuvotine i lazi o srbima. I slave svoje srbozdere. alija, tudjman, haradinaj i.t.d.

ubijene srbe gledalii smo u svakom dnevniku 90-ih,meni je lično dosta.
idi ti na srsforum,jes da su premeki,ali tamo imaš prođu.
čini mi se da bi ti ubijene srbe počeo da prikazuješ deci od treće godine,da se lepo zadoje mržnjom,kao ti.
vidiš to što ti radiš graniči se sa nekrofilijom,nisi ništa bolji od nataše kandić...
 
Groucho Marx:
Pa dobro, na 'politici' ne znam nikoga, ali svejedno, mislim da je ova tema posvećena reakciji gledalaca a ne tipu filma ili činjenica da oni imaju pravo da ga gledaju. Stvar elementarnog samopoštovanja. Mogu da pogledam film, ali ne mogu da tapšem i podržavam tako nešto. Ne volim taj 'žene u crnom' i N. Kandić fazon, da smo mi i samo mi najgori na svetu.

niko ovde ne voli nk i žene u crnom...i naravno da nikad ne bih tapšao posle filma koji prikazuje srbe kao narod u negativnom svetlu.
problem je u tome što dimitrije bl i slični neoljotićevci,žele da zabrane sve što oni procene srbožderskim ili u bl-ovom slučaju jeretičkim.
da ne pričam šta bi radili svim hrvatima i muslimanima...
 
Ma znam...slusao sam tog lika na RADIJU B92...zamisli molim teeee!!! HA HA HA!!! IZDAJNICI! :lol:
Ma sraanje,kao sranje. Dva peddera jedan srbin,drugi musliman,beze iz Sarajeva.
Neki likovi na ovom forumu ne mogu da shvate da su se nama desile mnogo vece nesrece nego sto je neki film ili neka televizija. Zivimo u zabludi.
Necu stici,ali na tom festivalu ima jako dobrih filmova...jedan je o dvojici samoubica 48 sati pre akcije. I tako jos nekih dobrih filmica,sa interesantnom tematikom.
Ali postavati temu o necemo sto nisi pogledao,procitao...je budalashtina.
 
Elvin:
ma film je o međuinacionalnoj homoseksualnoj romansi,u opkoljenom sarajevu koje granatiraju "zli" srbi...

samo mazohisti mogu da gledaju takav film...






7.gif
7.gif
 
-Dimitrije-:
Ti koji su aplaudirali, sigurno su pripadnici manijackih dosmanlija i sadasnjeg spsa.

Ти гледаоци који су здушно аплаудирали углавном нису Срби и углавном припадају невладином сектору ОД КОГА ВРЛО ДОБРО ЖИВЕ... ДАНАС ЈЕ У БЕОГРАДУ НАЈИСПЛАТИВИЈИ БИЗ'М'ИС ПЉУВАЊЕ ПО СРБИМА... зато уопште немој да се узбуђујеш... 8-)
 
Elvin:
pa zar ja sotona da osudim?
ja mogu samo da se iskezim:D

ako neko to hoće da gleda neka puštaju,cenzura je odlika totalitarnog društva...
imali smo totalitarni režim 50 godina,dosta je bilo...

Па јес вала... прогласе те за сотону или Павелића и онда очекују нешто од тебе...
Цензура је срање јер ће им још дати прилику да се прогласе за жртве. Мада га је стварно претерао педерски лоби.
Уосталом...

Elvin:
ma film je o međunacionalnoj homoseksualnoj romansi,u opkoljenom sarajevu koje granatiraju "zli" srbi...

samo mazohisti mogu da gledaju takav film...

Еремита је већ рекао, па да не понављам смајли.

-Dimitrije-:
Idi na ustaski forum. Tamo ti je mesto. Konstatno treba u Srbiji prikazivati genocid nad srbima. Da se prica svugde o tome. I svugde u svetu srbi da stalno pricaju o tome.
poturice, siptarija i hrvati konstatno urlaju bljuvotine i lazi o srbima. I slave svoje srbozdere. alija, tudjman, haradinaj i.t.d.

А сада теорија Фараона звезда и таме, форумског божанства форума ДО:
"Док су приказивали 90-их српске жртве Србија је стално пропадала, сада кад нас приказују као злочинце Србија се воздиже."
Мислите о том!
 

Back
Top