Zanimanje

B

Bliss

Gost
:shock: ...posto videh da mi nije mesto na susednoj temi...a bas me zanima koji je prosek godina ovde....
...ja sam student..i imam 24 godine.... javite se ovde svi studenti i srednjoskolci....i apsolventi....
...stop svim zaposlenim i starijim od 30 godina...pozdrav svima...mah mah... :D
 
...poenta moje teme je radoznalost...i ukoliko nemas sta da kazes na njoj neznam sta radis ovde...cini mi se da je ovaj forum otvorenog tipa....
..druga stvar...sa kojim pravom ti mene svrstavas u forum poznanstva?....da sam htela tamo da se prijavim verovatno bih odavno bila tamo....sigurna sam da ovde postoje studenti..ili likovi slicni mojim interesovanjima....kao sto si ti pretpostavljam nasla svoje...
...i to sto duze vremena od mene ovde ti ne daje pravo da sutiras novije likove koji ti smetaju odavde...isto kao sto si ti ovde dosla da razmenjujes svoje utiske...dosla sm i ja...tako da pozdrav...ako imas sta da kazes na ovoj temi super...ako ne...pretpostavljam da imas gde.... :)
 
Bliss:
...poenta moje teme je radoznalost...i ukoliko nemas sta da kazes na njoj neznam sta radis ovde...cini mi se da je ovaj forum otvorenog tipa....
..druga stvar...sa kojim pravom ti mene svrstavas u forum poznanstva?....da sam htela tamo da se prijavim verovatno bih odavno bila tamo....sigurna sam da ovde postoje studenti..ili likovi slicni mojim interesovanjima....kao sto si ti pretpostavljam nasla svoje...
...i to sto duze vremena od mene ovde ti ne daje pravo da sutiras novije likove koji ti smetaju odavde...isto kao sto si ti ovde dosla da razmenjujes svoje utiske...dosla sm i ja...tako da pozdrav...ako imas sta da kazes na ovoj temi super...ako ne...pretpostavljam da imas gde.... :)
ooo kakva si dosadna "...ako si tu duze od mene..." vama je stvarno kompleks sto ste ovde krace od nas koji smo duze? :roll:
btw ne znam se pise odvojeno :lol:
i btw posto je forum otvorenog tipa onda pojasni sta znaci tvoja tema.nisi je valjda otvorila za samu sebe?zasto mislis da sam te uopste primetila pa mi smetas? :lol: svasta!pa ima mnogo vecih kretena pa mi ne smetaju a ti da mi smetas :lol:
ajde sad objasni koji je tvoj problem?ili nedoumica?ili radoznalost?mislim,sta ti znaci tema?:roll:
 
hanibaI77:
ooo kakva si dosadna "...ako si tu duze od mene..." vama je stvarno kompleks sto ste ovde krace od nas koji smo duze? :roll:
btw ne znam se pise odvojeno :lol:
i btw posto je forum otvorenog tipa onda pojasni sta znaci tvoja tema.nisi je valjda otvorila za samu sebe?zasto mislis da sam te uopste primetila pa mi smetas? :lol: svasta!pa ima mnogo vecih kretena pa mi ne smetaju a ti da mi smetas :lol:
ajde sad objasni koji je tvoj problem?ili nedoumica?ili radoznalost?mislim,sta ti znaci tema?:roll:

...slusaj...ja se stvarno trudim da budem fina....NEMOJ me praviti budalom jer sam prilicno sigurna da sam mnogo obrazovanija od tebe....da sam dosadna ti ne bi sad visila na ovoj temi...ne razumem razlog zasto ja tebi sada smetam ovde pored toliko zanimljivih tema....
...ne vidim da sam nesto neprikladno napisala otvaranjem ove teme i stvarno nisam raspolozena za svadju...dosta sam ih se nagledala ovde ...tako da slobodno mozes da odsetas sa ove teme ...jer ocigledno da nije otvorena zbog takvih kao sto si ti.... :)
 
pa od datuma uclanjenja nisam uspela da napravim vise :lol:
novi nalog ;) posto je meni glupo da imam 8000 postova(a novi misle da je to cool :lol: )
novi zivot
 
Bliss:
...slusaj...ja se stvarno trudim da budem fina....NEMOJ me praviti budalom jer sam prilicno sigurna da sam mnogo obrazovanija od tebe....da sam dosadna ti ne bi sad visila na ovoj temi...ne razumem razlog zasto ja tebi sada smetam ovde pored toliko zanimljivih tema....
...ne vidim da sam nesto neprikladno napisala otvaranjem ove teme i stvarno nisam raspolozena za svadju...dosta sam ih se nagledala ovde ...tako da slobodno mozes da odsetas sa ove teme ...jer ocigledno da nije otvorena zbog takvih kao sto si ti.... :)
haha obrazovana si,verovatno.steta sto te ne naucise pravopisu?verovatno si preskocila neke razrede? :lol:
ma nije to strasno,samo malo glupo u drustvu
sto neces da objasnis temu?ja bih rekla pa kud puklo
a dosadna jesi,ali i meni je dosadno pa mi se moze da pisem na TVOJOJ :lol: temi koliko hocu :D
 
hanibaI77:
haha obrazovana si,verovatno.steta sto te ne naucise pravopisu?verovatno si preskocila neke razrede? :lol:
ma nije to strasno,samo malo glupo u drustvu
sto neces da objasnis temu?ja bih rekla pa kud puklo
a dosadna jesi,ali i meni je dosadno pa mi se moze da pisem na TVOJOJ :lol: temi koliko hocu :D

...kom drustvu?...tvom?....ti nisi drustvo!!! ;)
...tema je veoma jasno sastavljena...
...sto se tice mog nacina pisanja...i eventualnih gramatickih gresaka...svako ima svoj stil...ja nemam komplekse tog tipa da bi trebala da pokazujem poznavanje osnovne gramatike...jer mi je ovako opustenije....objasnila sam vec jednom...svaku misao zapisujem odmah...slicno bih verovatno pricala sa tobom...to je moj stil..prepoznatljiva sam po njemu...
...sto se tice mojih razreda mozes samo da mi zavidis i da mases tim sisama na mojoj temi posto je to ocigledno adut koji stavljas u prvi plan...
...rekoh necu da se nastavljam tako da tvoja sujeta nece biti zadovoljena kacenjem i na ovoj temi...pozdrav... :)
 
ok posto je tebi diploma adut onda je stavi u avatar ;) tako cemo da ti se obracamo sa strahopostovanjem...
a sto se tice opustenog pisanja pa nema opustenijeg od mog,niti tacka niti veliko slovo ali ipak mi se ni u snu ne desi da sastavim ne sa glagolom :lol:
a za sise?pa posto imas diplomu verovatno ces moci da zaradis za neke :lol:
 
hanibaI77:
ok posto je tebi diploma adut onda je stavi u avatar ;) tako cemo da ti se obracamo sa strahopostovanjem...
a sto se tice opustenog pisanja pa nema opustenijeg od mog,niti tacka niti veliko slovo ali ipak mi se ni u snu ne desi da sastavim ne sa glagolom :lol:
a za sise?pa posto imas diplomu verovatno ces moci da zaradis za neke :lol:

daleko od toga da je meni diploma adut....i ne trazim nikakvo strahopostovanje...takodje nemam nista protiv ljudi koji nisu zavrsili fakultete...znaci nemam tarabu preko ociju...
...ali imam mngogo protiv likova koji se ponasaju kao ti (barem na ovoj temi jer nisam obratila paznju na tvoje izjave ranije)...a da zaradjujem za sise mi i nije neki cilj...sto se tice zarade nju cu evidentno imati...ali je naravno ne nameravam trositi na takve stvari....prosto nemam potrebu... ;)
 
ja sam trenutno na 4-toj na sumarskom...preradi drveta...
...zanima me profil ljudi koji su na krstarici....godine...i slicno...
...naravno ova tema nije postavljena da bi se neko osecao uvredjeno ili odbaceno....
...ja konkretno ne radim i prosto mi je zanimljivije da pricam sa likovima koji imaju slicna interesovanja kao ja...pozdrav...
 
zavrsila sam Akademiju umetnosti u NS - klavir a upisala Florida International University - piano performance i sledeceg semestra treba da magistriram (ako ne popi.zdim u medjuvremenu od tolikog idenja u skolu i ne pobijem ceo fakultet)..
pre faxa a posle trece srednje sam upisala specijalizaciju u Moskvi i zavrsila...
posle ovog cu verovatno na doktorat ali sad gledam gde i ko ce da me stipendira...i tako...mislim, kad sam dovde dosla, sto da ne idem do kraja sa skolovanjem....
nas doktorat traje 3-4 god (na biologiji je 7...uzas) tako da nije mnogo strasno....:) nego je skupo i prijemni je grozomoran....sad sam pocela da se spremam a prijemni je za godinu i po dana...

imam 28 god...
 
...skoro sam upoznala devojku izkoja je takodje magistrirala na klaviru..pre par meseci...radi na muzickoj akademiji u Nisu...i planira da ide za Ameriku da bi zavrsila doktorske studije posto ovde to nije moguce?....bas mi je bilo cudno kad sam to cula....
 
kod nas ne postoje doktorske studije iz klavira...
ne znam kako je u Evropi ali u USA je odlicno jer stalno sviras, sto kod nas bas i nije tako...ovde stices pravo koncertno iskustvo u samoj skoli i ne samo kao solista nego u sklopu svega i svacega...nekad nemas vremena da stignes sa koncerta na koncert (ja par puta navlacila cipele u hodniku trceci :) )...
zadovoljna sam...stresno je doduse i tesko jer imam celu stipendiju pa me stalno cimaju i ne smem da imam ocenu ispod B inace je gubim, ali to sam htela pa se ne bunim....:)
 
anakin:
zavrsila sam Akademiju umetnosti u NS - klavir a upisala Florida International University - piano performance i sledeceg semestra treba da magistriram (ako ne popi.zdim u medjuvremenu od tolikog idenja u skolu i ne pobijem ceo fakultet)..
pre faxa a posle trece srednje sam upisala specijalizaciju u Moskvi i zavrsila...
posle ovog cu verovatno na doktorat ali sad gledam gde i ko ce da me stipendira...i tako...mislim, kad sam dovde dosla, sto da ne idem do kraja sa skolovanjem....
nas doktorat traje 3-4 god (na biologiji je 7...uzas) tako da nije mnogo strasno....:) nego je skupo i prijemni je grozomoran....sad sam pocela da se spremam a prijemni je za godinu i po dana...

imam 28 god...


nisam te bas najbolje skapirala...zavrsila si 3 srednje...pretpostavljam muzicku i jos neku...ili za 3 instrumenta?...
..a sto se tice nerviranja oko fakulteta potpuno te razumem...
...i rece da si zavrsila specijalizaciju u Moskvi?....
...i pretpostavljam da je to privata skola (Florida International University)...
...sve u svemu svaka cast....
a gde planiras da doktoriras?
 
anakin:
kod nas ne postoje doktorske studije iz klavira...
ne znam kako je u Evropi ali u USA je odlicno jer stalno sviras, sto kod nas bas i nije tako...ovde stices pravo koncertno iskustvo u samoj skoli i ne samo kao solista nego u sklopu svega i svacega...nekad nemas vremena da stignes sa koncerta na koncert (ja par puta navlacila cipele u hodniku trceci :) )...
zadovoljna sam...stresno je doduse i tesko jer imam celu stipendiju pa me stalno cimaju i ne smem da imam ocenu ispod B inace je gubim, ali to sam htela pa se ne bunim....:)

ova devojka takodje planira da ide u USA...slucajno smo se upoznali sa njenim vec sad buducim muzem ja i moj decko dok smo setali kuce....a on je lik koji zivi u Americi vec 34 godine....on je dosao ovde na neko vreme ..upoznali su se...ona u medjuvremenu magistrirala...i koliko sam razumela planiraju da se vrate zajedno u USA da bi ona zavsila doktorat...pricala sam sa njom ...rece mi da mora bas mnogo da vezba....
 

Back
Top