Svi se oni jednom vrate...

  • Začetnik teme Mala plava zbunjena
  • Datum pokretanja
M

Mala plava zbunjena

Gost
Svi moji bivsi mladici mi se vracaju! Neki posle nekoliko godina neki posle nekoliko meseci, ali se bas,bas svi vrate.
Da li je to generalno muski manir ili su to samo ovi moji dokoni pa se tako nakon milion godina sete... Sta je u pitanju? Kakva vi iskustva imate po tom pitanju i da li se to desava i mladicima? Odnosno da li to i devojke cine?
 
dodju, dodju, nego sta, ali pitanje je sta ti tada uradis? :?:
moji bivsi, koji su ispali kreteni prema meni uvek su dobijali sut u zadnjicu, a kada bih bila suvise dokona onda bi im malo zabiberila zivot. :twisted:

a, ja, eh, ja sam jednom napravila gresku i ostavila decka u trenutku nekog mog licnog besa i nezadovoljstva koji nije imao veze sa njim, i kasnije kada mi je doslo iz dupeta u glavu, htela sam da se vratim, ali to mu nikada nisam rekla. Jednostavno sam ga pustila.... :(
 
Mala plava zbunjena:
Svi moji bivsi mladici mi se vracaju! Neki posle nekoliko godina neki posle nekoliko meseci, ali se bas,bas svi vrate.
Da li je to generalno muski manir ili su to samo ovi moji dokoni pa se tako nakon milion godina sete... Sta je u pitanju? Kakva vi iskustva imate po tom pitanju i da li se to desava i mladicima? Odnosno da li to i devojke cine?
=====================================================
Cine iz istih razloga zbog kojih se i tebi tipovi vracaju.
 
U pravu si dadap. Sigurno bi se njihove zene ljutile, ako bi saznale.
Ja sam nedavno sreo jednu bivsu devojku, davno smo bili zajedno pre mozda 7-8 godina.
Udata je, ima klince, svratili smo na neki sendvich i sok, malo se ispricali te mi dade broj mob. i da mogu da zovnem samo pre podne, kada je na poslu.
Kako se to zove? :wink:
 
Mala plava zbunjena:
Svi moji bivsi mladici mi se vracaju! Neki posle nekoliko godina neki posle nekoliko meseci, ali se bas,bas svi vrate.
Da li je to generalno muski manir ili su to samo ovi moji dokoni pa se tako nakon milion godina sete... Sta je u pitanju? Kakva vi iskustva imate po tom pitanju i da li se to desava i mladicima? Odnosno da li to i devojke cine?
Ma po meni je to normalno,to samo govori da si napravila dobar izbor,naravno ako si zainteresovana za njih kad ti se vrate u bilo kojoj komb.isto tako i oni misle o tebi cim ti se vracaju,nije niko bas toliki pacenik da se vrati i ako mu se ni malo ne svidjas,ko moze ondaje stvarno muchenik i znachi da ne moze da nadje nikog ko mu odgovara
 

Back
Top