Poznate face VS Lepota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

=Darkman=

Zainteresovan član
Poruka
172
Jeli, devojke, da vas pitam: kako to da kad neki glumac postane poznat, postanem odjednom i lep svima vama??? Recimo Orlando Blum??? Pre poslednjih par hitova koje jes snimio bio je niko i nista, sad je odjednom na listi 100 najlepsih, vlazite na njega i sl... Tako je i sa vecinom ostalih glumaca (npr. Bred Pit, koji bio niko i nista, i niko nije nzao za njega pre par godina), koje kada biste sreli na ulici ne biste se ni okrenuli za njima. Msli nisu postali lepi, time sto su snimili neki film, bili su lepi i pre toga, ili...
 
Тотално сам индиферентна према тим познатим фацама. Већина њих су ионако само бивши клошари који су продали дупе да се прославе. Амерички сан.
 
=Darkman=:
Jeli, devojke, da vas pitam: kako to da kad neki glumac postane poznat, postanem odjednom i lep svima vama??? Recimo Orlando Blum??? Pre poslednjih par hitova koje jes snimio bio je niko i nista, sad je odjednom na listi 100 najlepsih, vlazite na njega i sl... Tako je i sa vecinom ostalih glumaca (npr. Bred Pit, koji bio niko i nista, i niko nije nzao za njega pre par godina), koje kada biste sreli na ulici ne biste se ni okrenuli za njima. Msli nisu postali lepi, time sto su snimili neki film, bili su lepi i pre toga, ili...


To je jednostavno, znene pali slava, ili moc-kinta, i popularnost, i kolektivno razmisljanje!!!

A ako je neko poznat automatski ima sve gornje elemente, pa makar bio i Mik Dzeger!
 
Pa,recimo da sam imala priliku da vidim Stivena Dorfa pre nego shto je postao glumac...opet bi mi bio lep.... :wink: Uopshte mi nije lep zato shto je poznat,vec zato shto zrachi sexipilom i mnooooogo je dobar frajer! :mrgreen:
 
Tja. Lik može biti lep, ali ako nije interesantan, džaba mu to. Likovi koji su na srebrnim ekranima, i nisu svoji. Pričaju kroz njih drugi, zanimljivi a ružni. Tako da i oni prazni a lepi, i oni puni i ružni, mogu da se omrse.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top