Manjak ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samantha Jouns:
Jbt Sinnke...pa ti stalno o parama i spoznorusama...malo si bre dosadan sa time....


I ti si dosadna s konstantnim vlazenjem i napaljivanjem na sve postojece... samo ja imam razumevanja pa mi ne smeta, nego je cak i pohvalno da ima zena koje vlaze puno .Obicno su frigidne ko Frikom.
 
storm cloud:
Ја имам храбрости. Спремна сам на то.

Жене и овако све носе на својим леђима, па могу и финансије. :roll:

Eh kad bih ja bio tako visok i je bih mogao sve da nosim na ledjima? :lol:

Ali moram reci da malo preterujes da zene sve nose... Znam jednu takvu koja non stop to prica a nema ni dana radnog staza!!! :shock:
 
Vidis da ni jedna nema konkretan i argumentovan odgovor na ovakvu temu. Zato me i mrze sve sto ih provalim jer nisam taliban da mi sa par ljubaznih postova zatvore usta kao lokalnim papucarima.
 
Па има их и сад!
Нађи неку усељиву, са добром платом, богатим ћалетом, бесним колима, кућом на мору..и тако то.... Нису ваљда све социјалке, мајку му...
 
Nikad mi kod vas ne mozemo imati tretman ko vi kod nas. Kad se musko uda ne moze dugo izdrzati jer mu uvek prebacujete. A zasto to muskarci ne rade zenama? Jer veruju u ljubav i sve sto imaju dele s voljenom osobom.
 
Evo, ja sam spremna, hrabra, kako vec ti to zoves. Nemam problem s tim da budem odgovorna i da jednog dana izdrzavam svoju porodicu. Ali muskoj sujeti obicno smeta da iskljucivo zena zaradjuje, ili da ima vecu platu od muza. Meni je to ok, ali pod uslovom da on IPAK nesto radi, kucne poslove, ili da makar zaradjuje 200 evra mesecno. Ne da lezi i cita novine dok ja rmpacim!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top