DOOM I i II - da li jos uvek neko igra?

Zasto .. moram da priznam da nisam igrao prvi i drugi deo ali vam verujem da je OK. ali sto se tice treceg, DZABA od dobre grafike kad je igrica glupo uradjena, kad sam video da je jedno od oruzja motorna testera ( ako je to ORUZJE BUDUCNOSTI , onda je moj komsija valja DZEDAJ ) i da ne mozes da koristis lampu i oruzje uporedo a 99% igrice je u mraku, deinstalirao sam je i ponovo instalirao ( ne znam po koji put ) Alien Vs. Predator 2 kojoj Dum III nije ni do pertli,a kamoli do kolena ( setite se kakvo ste oruzje imali kao marinac ili one razne " vrste pogleda" kao Predator ...)
 
Ne znam kakvi su 1 i 2 ali ako su kao treci onda je to jadno. Jer posle Far Cry uzmem Doom 3 da igram, a razlika kao nebo i zemlja. Uopste mi nije jasno kako su ljudi mogli da uporedjuju Doom 3 sa Far Cry-om koji je bolji nekoliko svetlosnih godina i verovatno najbolji FPS do sad.
 
Ima i Doom 3 svojih kvaliteta. Ovako kad bi neki user koji nije igrao Doom ovo pogledao rekao bi da ne vredi da se smara sa njom. E pa nije tako. Doom3 ima fantasticnu atmosferu, sveukupno najbolju. Ima sjajnih delova na temu atmosfere u igrama npr. Thief 3, Vampires Bloodlines, AvP2, Undying koji imaju po neku svoju deonicu, ali sveukupno Doom 3 je to sto jeste. Najbolji FPS survival horor.
 
Ja zaista nisam igrao Doom 1 i 2. Ovaj drugi deo mozda, al prvi i da imam ne bi probao. Ipak su to rudimentalni pocetci FPS-a i ne bih mogao tako nesto u danasnjim uslovima da igram. Posto nisam igrao ove delove ne mogu da ih komentarisem, samo sam se osvrnuo na 3 nastavak i to je sve.

Pozzzzzzzzz
 

Back
Top