evroliga

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.230
sto partizan igra dobar basket
36_2_34.gif

steta sto se ne boduje snaga. tu bi se istakli jer umeju da se sakataju ali zato da igraju basket :)
 
Grobari se smrzli na -19 veceras :) dobro,bilo je i gore, prezivece oni to,bar do prvog derbija.Jel si cuo onog Vujosevica kako prica viceve,ulepsao mi je dan,kaze da ce partizan ponovo da uzme titulu!!! hahahahahahaha Pa taj covek me sve vise i vise zabrinjava,tezak kompleksas
 
naravno da ti je glupa kad se pogadja tvoj voljeni partizan.
A kako znate da se hvalite kad nesto malo postignete i odmah na sva zvona i nema glupih tema.
Secam se da je neko cak i proracunavao koliko ce grobari dobiti poena kad se plasiraju u uefa kup a puuukli ko kruske. (ako to nije glupo reci mi sta je)
Elem naucite da gubite stojecki a ne da se sibate po terenu. Mozda tad nesto i postignete u evropi. Nije ono goodyear liga ono je bre evropa
 
da sam na tvom mestu brinuo bih o sinalco prvoj ligi...evroliga je za zvezdu i zvezdaše misaona imenica


ako ti ne vidiš koliko je jadna tema koju si otvorio,ja ti ne mogu otvoriti oči...tako da više neću postovati ovde

ovo tebi služi na čast...
 
I opet pretnje. Brini o sinalco ligi. kao tu ce partizan da se pokaze. Sad vidi koliki si kompleksas (ne ti licno nego prema partizanu)
Odmah se hvatas za neku buducnost (kao sto ste u drugom topicu svi prognozirali veceras pobedu pre nedelju dana)
Nije stvar u tome. Stvar je o opstem stanju nase kosarke ali to grobarima ne vredi objasnjavati. Oni samo vide svoj partizan i takni ga i mrzece te do kraja zivota.
GLUPOSTI
 
tab503:
sto partizan igra dobar basket
36_2_34.gif

steta sto se ne boduje snaga. tu bi se istakli jer umeju da se sakataju ali zato da igraju basket :)


rekao sam da neću da postujem više ali nisam mogao da odolim...

ne znam gde je u uvodnom postu dublje značenje,možda sam ja slep pa ne mogu da uočim,ali pre će biti da ga nema,pa se sad vadiš.
stvarno jadno zvuči kada kažete partizanovcima da su kompleksaši,a vi spamujete teme o partizanu....čak i otvarate nove teme o partizanu...
svet je siv,a ne crveno-crno-beo samo vi to ne vidite...
 
Ti uopste nisi ukapirao da je moj topic bio parodija na opste stanje u nasoj kosarci.
Nema veze da li je u pitanju partizan ili zvezda svi bi pucali jer nasi timovi nemaju snagu za evroligu (ovo ti nikad ne bi smeo da priznas) Partizan puca sada, zvezda pre 4 godine. Mi smo bre za uleb. Tu bar mozemo da se izigramo a ovako samo se nerviramo i gledamo timove kako pucaju. ali ti toga nisi svstean jer suvise gledas u partizan. Znas nije sve crno-belo. Istina je u nijansama sivog moj prijatelju partizanovac :).
 
Elvin:
,ali pre će biti da ga nema,pa se sad vadiš.
..
Nema razloga da se vadim.
Ono sta sam reko to i mislim
Grobari su najgluplji jer jedino sta umeju jeste da pricaju unapred a kad dodje trenutak onda
VELIKO PPPRRRRRRC

Reci ti jednom za partizan kao sto sam ja rekao za zvezdu da nema snage za evroligu.
tesko ide?
Razmisli o tome zasto ti tesko ide.
 
zašto misliš da ne smem da kažem da partizan trennutno nema snage za evroligu?
pa nisam ja vujošević pa da ne mogu da kažem tako nešto,nemamo budžet i iskustvo za evroligu,to je jednstavno realnost.
molim te nemoj da se vadiš,tvoj uvodni post sve govori...
epiteti koje projektuješ na partizanovce su jednostavno jadni.
 
mo uvodni post je jasan
Sibate se po terenu a ne umete da pobedjujete i zato i jeste za zezanje.
I to je parodija stanja nase kosarke
Tim koji pretenduje da je najbolji pokazuje kako jeste najbolji ali u sakatanju.
 
Pa vidis druze Tab,nasa kosarka jeste u govnima,ali Partizan je jedina ekipa koja moze,realno,da napravi nesto vise.Dobro ,ne ove god.,jer smo ipak u najtezoj grupi ikad ,dace Bog sledece nesto vise...Jedino, ako nas vi ne pobjedite i osvojite domace prv.,ali nemojmo se zavaravati...

A ti si mogao da budes malo konstruktivniji ,pa da otvoris topik :Sta raditi,kako popraviti stanje u basketu itd... A ne odmah da zajebavas nas ....Ipak nismo djeca (izuzev Shalla) ,mozemo malo ozbiljnije da razgovaramo, a ne da po citav dan da se prepucavamo i otvaramo glupe topike...
 
Dzaba moj dragi goocha od takvog topica. Nasem sportu preti jedan veliki BUC i to je cinjenica. Lepo je svojevremeno govorio pokojni Velibor Vasovic a svi su ga zezali. Treba zabranit odlazak mladih igraca i to je cinjenica. Ko igra ovde? Sve klinac do klinca. Mi ovde zezamo jedni druge a zaboravljamo jednu cinjenicu. Ta deca po terenu igraju najbolje sto mogu. Oni nisu krivi sto ne znaju i sto su neiskusni a cim stasaju odmah prodaja. Otkad je izglasan zakon o slobodnom odlivu igraca mi nismo imali ni jednu veliku zvezdu naseg fudbala ili kosarke. Mijat je mozda poslednja velika zvezda koja je nastala na ovim prostorima. Svi se prodaju za neku lovu i odu u insotranstvo i propadnu. Niko ne odlazi iskusan i zato svi propadaju. Ko je poslednja velika zvezda nase kosarke? Nemoj molim te samo da kazes Rakocevic. I ako navijam za Zvezdu kad god bi on uzeo loptu ja bih se najezio. Posle Djordjeviceve generacije ni tu nema velikih zvezda. Postoje potencijali, talenti ali niko ne ispliva jer prerano ode. I to je jedna velika istina. Dokle god budemo dozvoljavali slobodno trziste i slobodan odlazak sportista nikad ovde nece biti radosti na evropskim terenima u to sam siguran. Par kola par pobeda i to je to. Zato i kazem. Ni jedan nas tim nije za evroligu. Mozda je i bolje da partizan izgubi to mesto pa onda u ulebu sledece godine da nesto i postignemo. Secas se pre 7-8 godina zvezda zamalo da osvoji korac a da je igrala tad kup sampiona ne bi mozda ni prosla doigravanje.
Zadnji primer je mozda sa trenutno najtalentovanijim strelcem nase lige Zigicem.
Vec je prodat Englezima i odlazi u januaru sledece godine sto je katastrofa nasred sezone.
P.S.
Malo mesanja fudbala i kosarke ali sta da se radi kad ke problem identican u svim sportovima
 
goocha:
Pa vidis druze Tab,nasa kosarka jeste u govnima,ali Partizan je jedina ekipa koja moze,realno,da napravi nesto vise.Dobro ,ne ove god.,jer smo ipak u najtezoj grupi ikad ,dace Bog sledece nesto vise...Jedino, ako nas vi ne pobjedite i osvojite domace prv.,ali nemojmo se zavaravati.....
Eto vidis ni ti nisi odoleo.
Cemu to nemojte se zavaravati??? Opet unapred a ako izgubite onda se bunite sto zezamo a tako ste samouvereni na pocetku. JA zezam samo kao reakciju na takve preuranjene izjave.
Realno ni partizan ni zvezda nemaju snagu za nesto i shvati to. Nemoj se zazavaravati da bi partizan bolje prosao u slabijoj grupi. Ni jedna ekipa ne moze da napravi vise.
Jedini tim koji je nesto mogao to je bila Buducnost kad je Milo ulagao u nju i kad su oni kupovali igrace umesto prodavali.
dokle god prodajemo igrace a kupujemo krs (dobro ajde solidne igrace ali to nije to) necemo nista postici.
Realno kazes partizan jedini a zvezda ipak u ovom trenutku po ulebu zari i pali ali ja se ne zanosim. Svestan sam snage timova u ulebu ali ruku na srce zvezda u ovom trenutku bolje reprezentuje srpsku kosarku nego partizan ali to ja ni jednom nisam napisao ali ti si morao da napises kako je partizan jedini koji nesto moze da uradi. E to zameream. Toliki nerealan optimizam i samouverenost u dominaciju partizana
 
goocha:
A ne odmah da zajebavas nas ....Ipak nismo djeca (izuzev Shalla) ,mozemo malo ozbiljnije da razgovaramo, a ne da po citav dan da se prepucavamo i otvaramo glupe topike...
I samo jos na ovo da se osvrnem. Izvinjavam se za cak 3 pisma ali bolje ovako nego jedno kilometarsko koje coveka muka da pogleda a ne da procita.
Nisi shvatio moje pismo.
Lepo pise da znaju da se sakataju a ne znaju da igraju basket i to je reakcija na onu tucu. Kao sto sam ranije napisao. Ako vec nisam najbolji bar cu pokazati da sam najjaci a to se i primilo medju navijace partizana moras da priznas jer pogledajm svi su odusevljeno pisali kako su ih prebili a niko kako su izgubili. E zato sam otvorio topic.
Slazem se za ono da ne treba da se prepucavamo i otvaramo glupe topice vec lepo i konkretno da pricamo.
 
tab503:
Eto vidis ni ti nisi odoleo.
Cemu to nemojte se zavaravati??? Opet unapred a ako izgubite onda se bunite sto zezamo a tako ste samouvereni na pocetku. JA zezam samo kao reakciju na takve preuranjene izjave.
Realno ni partizan ni zvezda nemaju snagu za nesto i shvati to. Nemoj se zazavaravati da bi partizan bolje prosao u slabijoj grupi. Ni jedna ekipa ne moze da napravi vise.
Jedini tim koji je nesto mogao to je bila Buducnost kad je Milo ulagao u nju i kad su oni kupovali igrace umesto prodavali.
dokle god prodajemo igrace a kupujemo krs (dobro ajde solidne igrace ali to nije to) necemo nista postici.
Realno kazes partizan jedini a zvezda ipak u ovom trenutku po ulebu zari i pali ali ja se ne zanosim. Svestan sam snage timova u ulebu ali ruku na srce zvezda u ovom trenutku bolje reprezentuje srpsku kosarku nego partizan ali to ja ni jednom nisam napisao ali ti si morao da napises kako je partizan jedini koji nesto moze da uradi. E to zameream. Toliki nerealan optimizam i samouverenost u dominaciju partizana

Mislio sam na Evroligu,ne na Uleb kup ,kad sam pricao da Partizan jedini moze nesto da uradi...Ove godine nista,sledece ce biti bolje.Inace postujem uspjehe nasih timova u Kupu ,i kao svaki normalan covjek,i nadam se da ce neko od njih da se probije do finala.Moje misljenje da je Partizan jos uvijek za domacu kosarku dominantan,ali da se na raspravljamo vise oko toga...Mozda se ove god. nesto promjeni,vidjecemo.


Slazem se za buc :-D ,kao i za sve sto si rekao u vezi prodaje igraca,nedostatku prvih zvijezda...Kosarkaska mafija ovdje kolo vodi...
 
realno gledajuci koliko ste se duvali da ste jaki i najbolji a jedan sut vas delio od produzetka bas i nije neki uspeh partizana. Cak stavise. Ako toliko potencirate da ste dominantni u prvenstvu trebali ste da ocistite pod sa zvezdom a koliko sam video nesto tesko islo.
Posle utakmice jedno je sigurno.Partizan nije nista bolji od zvezde nego su tu negde.
 
ajde nemoj da se ljutiš...imali ste i sudije na svojoj strani,svi igrači su igrali,pa opet ništa...

dobro sledeći put možda da vam damo 10 poena razlike fore ili možda da igramo bez izmena,samo prva petorka...:):):)
 
Pod hitno treba uvesti pravilo da igramo derbi sa igracem manje!

Pa ljudi moji,4 igraca kaznjena/povrijedjena, plus Miloje zadnjih 10 min....Smijesno ,zaista...

Je*ao vas Misa TUMBAS! : - )
 
Reče moj zet, inače ostrašćeni zvezdaš, da mu je baš drago što je Zvezda izgubila derbi. Gledam ga ja onako ispod oka ne mogu da verujem šta priča. Pomislio sam da mu teško pao poraz pa se malo prazni. Međutim on bez zezanja nastavi da kad nisu sposobni da pobede još malo pa drugu petroku Partizana onda nemaju šta da traže više uopšte da igraju.
Ovim je sve rečeno i sve je jasno.
 

Back
Top