NEVINOST

eh kako bih definisala taj osecaj, pa recimo da sam se osecala super, nekako mocno, odraslo, pogotovo sto taj prvi put nije bio ni blizu onoga sto su mi pre toga moje iskusnije drugarice opisale.
znas one price, uzasan bol, los osecaj posle toga, nemocno itd. Ja lepo uvela anesteziju :lol: , popila jednu votku, opustila se, pa se to pomesalo sa mojom jakom zeljom u ljubavlju prema decku i onda lepo mu rekoh "hocu do kraja", on meni sigurno , ma naravno da sam bila sigurna. Bila sam spremna i to sam uradila, i super je proslo.
 
Mocno, odraslo, kao da ja upravljam svojim zivotom.
A da, i bolelo je :lol:
Uzgred, kod mene nije vazila ona narodna da prva ljubav zaborava nema, jer mi se uopste taj decko sa kojim sam bila (inace imala sam 19 godina) sada ne cini ni po cemu posebnim. Tada mi je bio poseban, i drago mi je zbog toga, ali sada kad pomislim o njemu kao o osobi, kazem: "Nista narocito!"
 
niksa:
KAKO STE SE OSECALI KAD STE IZGUBILI NEVINOST?


ONO..nekako razvaljeeno...mislim...bilo je peckanja i malo nekog svraba...
chin mi se da je duvala neka promaja izmedj nogu ...
chekzzzzzzzZZzz pa ja sam mushko!!!
nije bilo to..

ONO...bilo mi je kao kad sanjash da u travi nalazish na autitje i igrachkice...i kao kupish i kupish i kupish i kupish i kupish i kupish...i ondak kad se probudish...osetjash kao da imash neke igrachke...kao da si neshto dobio i sretjan si....
mneeeeeee
to je san o igrachkama...

ej...pa ja sam nevin bre!
 
oxi:
niksa:
KAKO STE SE OSECALI KAD STE IZGUBILI NEVINOST?


ONO..nekako razvaljeeno...mislim...bilo je peckanja i malo nekog svraba...
chin mi se da je duvala neka promaja izmedj nogu ...
chekzzzzzzzZZzz pa ja sam mushko!!!
nije bilo to..

ONO...bilo mi je kao kad sanjash da u travi nalazish na autitje i igrachkice...i kao kupish i kupish i kupish i kupish i kupish i kupish...i ondak kad se probudish...osetjash kao da imash neke igrachke...kao da si neshto dobio i sretjan si....
mneeeeeee
to je san o igrachkama...

ej...pa ja sam nevin bre!

:)
 
Istini na volju da se prvi put sexu ne prilazi iz ljubavi nego iz(uglavnom) jake zelje za snosajem. Ne mogu da razumem sta tu ima toliko lepo, s obzirom kad se cokoladica pojede ostanu samo prljave ruke. Ima i takvih koji su prvi put sexu pristupili iz ljubavi, ne kazem da takvi nisu okusili s rajskih podova do kojih je tako tesko doci zbog ljudske sebicnosti.
 
*Mihal*:
Istini na volju da se prvi put sexu ne prilazi iz ljubavi nego iz(uglavnom) jake zelje za snosajem. Ne mogu da razumem sta tu ima toliko lepo, s obzirom kad se cokoladica pojede ostanu samo prljave ruke. Ima i takvih koji su prvi put sexu pristupili iz ljubavi, ne kazem da takvi nisu okusili s rajskih podova do kojih je tako tesko doci zbog ljudske sebicnosti.
sta je pesnik hteo da nam otpeva? i sta su rajski podovi? :)
 
Meni je bilo PRELEPO.Volela sam ga više od života, verovala mu kao samoj sebi(mada sam ga znala 15 dana :oops: ). Bilo je extra spontano, nežno, puno ljubavi, PRAVE LJUBAVI, poverenja,lepih reči. Nije me bolelo, možda malčice. Bila sam maximalno opuštena i SREĆNA, SREĆNA,SREĆNA, SREĆNA, SREĆNA, SREĆNA, SREĆNA, SREĆNA, SREĆNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D DEFINITIVNO NAJLEPŠTI TRENUTCI U MOM ŽIVOTU
 

Back
Top