da li je normalna temperatura cpu???...

idza

Zainteresovan član
Poruka
346
dok sam u biosu temperatura se podize vrlo brzo, tako da prelazi i 80 stepeni. cim pokrenem nesto zahtjevnije (kao igricu) odmah se ugasi i ne mogu odmah da ga upalim. koji mu je djavo? inace u pitanju je pentium 3.0 GHz

I jos jedno malo pitanje... postoji li graficka kartica koja u sebi sadrzi i tv karticu???
hvala unapred. pozdrav
 
idza:
dok sam u biosu temperatura se podize vrlo brzo, tako da prelazi i 80 stepeni. cim pokrenem nesto zahtjevnije (kao igricu) odmah se ugasi i ne mogu odmah da ga upalim. koji mu je djavo? inace u pitanju je pentium 3.0 GHz

I jos jedno malo pitanje... postoji li graficka kartica koja u sebi sadrzi i tv karticu???
hvala unapred. pozdrav
Prijatelju procesor si te gasi zato sto mu je fabrički nameštano da se gasi
kada dostigne određenu granicu( kod tebe je negde oko 80 °C što i nije tako dobro)
Trebalo bi da kupiš bolji kuler ili ako si ga klokovao da ga malo vratiš.
U svakom slučaju moj ti je predlog da ga nepališ dok nekupiš kuler jer
ti se nepiše dobro!
 
1.Kao sto Zems kaze, ili da kupis nov cooler ili probaj da zamenish termalnu pastu.
Koliko imas taj comp uopste i jesi li menjao pastu ikada?

2. Postoje graficke karte koje imaju i TV adapter ali ne preporucujem da ih uzimas zato sto su mnogo skuplje od ostalih u istoj klasi. Bolje kupi posebno graficku i posebno TV kartu. Da ne spominjem potencijalne komplikacije ako rikne TV adapter pa celu graficku nosis na reklamaciju, a prodavci naravno nemaju drugu na lageru, pa ti lepo cekas, cekas i cekas......dok se oni ne smiluju da nadju zamenu.
 
Kupi jedan frizider i stavi kuciste u njega (poklopac skinuti). Vise nikad neces imati problema sa temperaturom.:):):):):):):):):):)
Nisam mogao odoleti.;)
Kupi dobar kuler i sve ce biti OK.:!::!::!::!::!: Ja sam pre jedno 10 dana kupio neki dobar kuler. Platio sam ga oko 30 E. Temperatura nije veca od 25 C.
I ja ti preporucujem da kupis odvojenu tv karticu.:!:
Sve druge dolaze u opticaj samo ne KWORLD.
Ja sam se zeznuo u kupovini. Kupio sam KWORLD TERMINATOR I KAJEM SE ...:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:
 

Back
Top