PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma dajte... Nemaju veze sa muzikom, samo onaj mali vrishtavac vadi prosek (a i to "vadjenje proseka" deluje samo na mlade, napaljene adolescentkinje, da se odmah razumemo... ;) )...
Na dodelama Comet nagrada ove godine kad su svirali uzhivo (i kad sam skontao da ne umeju da sviraju) vidoh neke tinejdzherke kako plachu tamo u prvim redovima... Nisam znao koga mi je bilo vishe zhao... Tih osoba shto su plakale ili "muzichara"...
 
Ja bila ubedjena da su svi neke tinejdzerke.... kad ono...
Malo su jadni, ali idealni za neke napaljene "goth ribe"...

Schreihals_gross.jpg
 
Znaci svi ih mrzite, steta, jesu losi ali se trude.Dve godine su pravili jedan bedan CD, a uz to su izgubili tatu, mislim na braću(blizance, onaj sa dredovima i onaj sa crnom kosom).Mnogo mi ih je žao, pa oni su ipak deca.Ovo je ukratko i objašnjenje za one koje ništa ne znaju o njima...
 
katy:
Ne misli bukvalno "izgubili", samo su se razveli.Znaci ne mrzite ih vec ih ne volite... bas velika razlika!
nije velika razlika u tome da li ih volimo ili mrzimo....
Razlika je u "izgubiti" i "razvesti".... dve reci sa potpuno razlicitim znacenjem... i da ti kazem, uopste mi ih nije zao, makar bili sami na svetu bez igde ikoga.... Sta to mene uopste zabole? Jel' bi njih bilo briga za moje probleme? Ne bi, naravno... Cemu onda toliko sazaljenje? :?
 
Da li ste vi prsli?Zar ne vidite da se samo foliram i da lupam sve što mi padne na pamet.Znam ja odlično da sve vidite, samo ne obraćate pažnju...ali nema veze samo vi šaljite komentare, mada je više zanimljivije kad posmatraš kako se neki raspravljaju, a ne kada svi imaju isto mišljenje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top