Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, drusto hitno mi trebaju tri sastava....pa ako mozete, sastavite mi bar jedan...
Teme su: 1.TV često stvara istinit svet
2.Moja omiljena vrsta muzike je...(zasto), bilo koja vrsta muzike, sve slusam...
3.Ne verujem da ima inteligentnog yivota na drugim planetama u nasem svemiru
PROFESORKA JE GLUPA :-(
Ako nesto sastavite, pisite na micamaza@gmail.com
Hvala unapred....
 
Evo ja sam se pvo mucio da nadjem po netu referat, ali mi nije islo...
Onda sam otisao do biblioteke, i uzeo knjigu, i malo se mucio... i konacno zavrsio ovaj rad...
Posto znam koliko sam se ja mucio da vadim iz knjige od 200 str. samo ono najvaznije...
da ne bih vi to morali o5 da radite... evo vam moj referat... :^)
xD
paa nadam se da ce vam koristiti..
i da jos nesto... mozete li mi molim vas slati komentare na mail : Giv3mesmile@yahoo.com...
ili ako smatrate da nesto nevalj, da mi javite da ispravim
pozz
 

Prilozi

  • Pisao je i istorijska svedočanstva.doc
    40,5 KB · Pregleda: 80
Treba mi jedan sastav sa naslovom:"Da li to zaboraviti"Treba se opisati o nekom dogadjaju koji se dans kajemo.I zbog njega nas grze savest.(Muska sam.Zato da li bi ste mogli pisati vas kao u muskom licu,a i nemorate nije toliki proble i netreba neki predobar sastav.JEr treba mi brzo,neka bude solidan)HVALA PUNO ZA VAS TRUD.
 
ni manje ni vise nego deset prica. Ako nisi cuo sad ces da cujes postoji vise knjiga koje ti mogu pomoci kao npr. Knjizevnost za 1 razred gimn, Lektira ima ih jos ali to nije tesko mozes i sam da prepricas da je karakterizacija likovi ili nesto takvo e to je malo teze
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top