Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ječ može neko da mi ukratko napiše sastav na temu "Kritički prikaz odabrane pripovetke iz domaće lektire":eek::eek:, pls ... ili ako vas mrzi neka mi samo objasni šta treba tu da se pise ... Pripovetke su : "Doživljaji Nikoletine Bursaca" , "Sumnjivo lice" , "Ulica divljih kestenova" , " Hiljadu i druga noć" , "Kraj detinjstva" , "Dogadjaj u botaničkoj bašti" , "Deca";"Kula","Knjiga"(Ivo Andrić)... Sve u svemu , bilo koja pripovetka iz lektire za 8. razred ... Hvala puno unapred ...
 
Poslednja izmena od moderatora:
]
HITNO MI JE POTREBAN SASTAV NA TEMU "PROLECE I MOJA OSECANJA"
ZA UZRAS DETETA 7 RAZREDA

U NAPRED HVALA

Kazu,prolece je najlepshe godishnje doba. U prolece nastaju zivoti,sve se radja i cveta. A zapravo i jeste najlepshe...
Dani su topliji i Sunce se osmehuje dok nam pruza svoje zlatnozute zrake. Nebo je vedro uz koji beli oblachak,a kisha je topla i blaga. Ptice se vracaju i divno je ponovo se probuditi uz njihovi pesmu.Livade su ponovo sharene...To more cveca se shareni od maslachka,ljubichice do raznih trava i zbunja. Pchele slecu sa cveta na cvet,mravi ponovo vredno rade i nishta vishe nije kao zimi. Zivot se ponovo vraca! U shumama se probijaju sunchevi zraci kroz josh uvek ogolele grane i dopiru do biljaka prolecnica koje zameljuju pokrivach od lishca shto tu stoji josh od jeseni. Drvece polako oblachi svoje raskoshne zelene haljine ili cveta i opija me svojim mirisom. Deca se igraju napolju,ljudi sredjuju dvorishta a ja napokon mogu vishe vremena da provedem u prirodi. Dovoljno je da posmatram prirodu kroz prozor i da budem srecna. A kako da ne budem srecna? Hladni dani su napokon otishli a sa njima i moje loshe raspolozenje!
Sedim ispod drveta,slusham zujanje pchela i osetim blag povetarac na mom licu. Uzivam u ovom trenutku i znam da volim prolece!

Evo ti moj...ja sam napisala ovo za tu temu i dobila pet...vajda ce ti pomoci...
:) Hvala
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top