Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dali neko moze da mi prevede ovaj sastav na engleski, HIIIIIIIIIIItno mi treba za sutra...unaprijed hvala!!!!!!!!
Proljecni raspust
Svi smo nestrpljivo cekali taj 27 mart, dan kada krecemo na raspust. Lose vrijeme koje je bilo tih dana pokvarilo je planove mnogim mojim drugarima pa i meni, al eto opet sam uzivala. Sedam dana je sasvim dovoljno za odmor, mada je mogao trajati bar jos sedmicu, da bi se bas u potpunosti odmorili od skole. Posto je bilo i kisovitih dana, to vrijeme bi uglavnom provodila kod kuce, ili na casovima hip hop-a, Malo vremena morala sam odvojiti i za ucenje, jer smo dobili puno zadace, koju je trebalo uraditi i naravno nauciti. Ljepse i suncanije vrijeme, svakoga izmami napolje pa tako i mene. To vrijeme sam provodila sa drugaricama u setnji... Ipak proslo je i tih sedam dana jako brzo, i sad opet po starom skola i sve druge obaveze koje uz nju idu
Nadam se da ce mi neko pomoci i prevesti.......UNAPRIJED HVALA
 
moze neko da mi napise pismeni rad na teme:
1.Imagine lifestyle of my dream! ili
2.Protecting the envirenment
Ne mora biti nista opsirno...
Po mogucnosti da ima malo present perfecta,,,,
ili da mi da link gdje mogu da nadjem gotove radove na ove ili slicne teme.....
Rad mi treba do 14.04.2009. najkasnije do 10.00 h
Unaprijed hvala....
HITNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
aj ako neko moze da mi napise ili nadje na netu sastav koji je nesto kao vic, ali da ima efektan pocetak i efektan kraj, da ne bude nesto od 2 recenice, i da ja (tj. vi) ucestvujete u toj radnji...
inace ja sam trazio na netu, i nisam nasao nista, i pokusao sam da se setim necega i sam, ali ne ide:(
PS: treba mi za sutra:dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Treba mi pomoc oko pisanja eseja, nikad nisam bio dobar oko sastava pa mi treba pomoc !

Tri teme :

Would you like to live in the wilderness with somebody that you love !! Odgovor je NE i treba od 120-150 reci

What is waiting us in Europe : Znaci nista lepo o evropi 180 reci

We change the world : 180 reci!

Neke od ovih tema ce mi biti za pismeni ! Hvala unapred!
 
Molim one koji znaju Nemacki jezk da pregledaju ovaj rad ucenice sestog razreda i da ga koriguju. Hvala lepo

MAIN BELIBTES SHULEFACH


Ich geht in die sechste klasse. Ich liebe Der Schule. Main beliebtes Schulefach ist Serbisch sprache. In Die Woche ich habe fűnf male
Serbisch sprache. Die Lehrerin welche unterrichten Serbisch sprache rufe B.R. Sie ist guten Lehrerin. Sie ist nicht streng. Serbisch sprache ist nicht wichtig. Ich habe vorzűglich wertung von Der Serbisch sprache.
 
ljudi,ako je nekome od vas dosadno trenutno,jel bi mogao da uzme u ruke parce papira i napise par recenica na temu;stvari imaju onakav oblik kakav im daje nasa dusa'????please.....hitno mi je a nemam vremena!!!!i jos nesto:ja sam osmi razred...

O ljudi moji, pa sto ne sednete malo i ukljucite mozak, napisacete nesto ako ste delo procitali.
Ne mozete celoga zivota traziti da vam neko drugi radi domace zadatke, pobogu.
Samo cinite medvedju uslugu sebi.

Cuj nju, nema vremena!
Pa za sta imas vremena, za skitnju, a za skolu nemas?
Mogu da razumem ako imas zdravstvenih problema, ili neko tebi blizi, ali opet mi nije jasno da trazis pomoc da ti neko nepoznat, sa foruma pise temu. Ajoj. :roll:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top