Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nasi mladi dani lete na krilima najvecih zelja,najludjih mastanja.Danas je tako obicno I malo,a sutra veliko,blistavo.Sta ce moj zivot biti sutra?Svako sutra hrani se mojim najsmesnijim snovima,koji nisu nerealni.Ali,moracu mnogo,mnogo da radim,da ucim kako bi moja mastanja postala stvarnost.Put od snova do jave posut je trnjem,jer nije lako dohvatiti zvezde koje ce obasjati nase zivote I dati smisao nasem zivljenju.Jednog dana,u mojim snovima,ja sam visokoobrazovana zena,zaposlena u uglednoj firmi.I ta slika mene uspesne,elegantne,je tako jaka da mi se cini da mogu da je dodirnem.Cini mi se da ce slika satkana od mojih snova iskoraciti iz rama mastarija I zakoraciti na ulicu jave.Bolji posao,u mom snu,je zanimljiv,vezan za stalno usavrsavanje,ucenje,putovanje po svetu,za upoznavanje sposobnih I pametnih ljudi.Da,bilo bi vrlo zanimljivo sresti I saradjivati sa nekom poznatom licnoscu.Raditi I ostvariti se profesionalno,raviti sve svoje talente I pomoci nasem narodu u ovim preteskim vremenima danas jeste mastanje,ali sutra-java.Dohvatiti tu zvezdu uspeha I ispunjenja prefesionalnog sna jedan je od mojih zivotnih ciljeva.San I mastanje je zlatna nit koja neraskidivo veze juce I danas u divno sutra.Ali ako moj zivot ne bude obasjan svetloscu ljubavi,ako ne bude grejan njenom vatrom,sve ce biti siromasno,promaseno.Uzalud sav sjaj uspeha ako srce I dusa ostanu prazni.Mastam da svoj zivot ispunim drugim ljudskim bicima,da moja porodica bude ona nit koja ce sve dane mog,naseg zivota povezati u neraskidiv djerdan srece,ljubavi,odanosti,podrske.Zivot mora biti jedno ispunjeno zivljenje,takvo deljenje dana sa drugim bicem da se moze najlepsa ljubavna pesma napisati,da se ozivi veliki ljubavni roman.Svojim mastanjima tkam cilim za prelepo sutra,dodirujem zvezde uspeha jer cu raditi posao koji ce me ispuniti.
 
Poslednja izmena:
I would like to talk about school
I believe that in 70` years time will be computers which will be more intelligent than people. I think that it will really happen.Today there are computers in school and there is a subject named Information Technology.It is very important subject and children can learn more about computers,In this cabinet it is very interesting.There pupils have already learned a lot of things and have improved their skills. Schoolchildren will be able to communicate through computers with their friends and teachers at school as well. They will be allowed to stay at home and still attend because they will have big screens on which will be able to see the person they are talking to.Children would like school without teachers but I think that computers can`t change teachers and teachrs can explain better than computers.I believe humans will be the best teachers.
 
potreban mi je sastav na temu "Ostalo mi je u secanju".pregledao sma svih 90 stranica i nasao sam 1 ne toliko slican tekst.ako sam kojim slucajem propustio neki tekst,da li mozete da mi kazete gde se nalazi.sastav ne mora da bude nesto posebno,potrebno mi je da ga procitam cisto da bih imao uvid u to sto cu da pise .hvala
 
Sumljam da ce neko pomoci, ali ... kad vec nemam druge...
tema je OZILJAK, treba mi za sutra... Moze da se pise sta hoce, obicno bih pisala ... Ali... :(... suvise sam u fazonu da mi nedostaje bivsi...nista od ispiracije.... Pa ako neko ima malo vise slobodnog vremena... Unapred hvala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top