Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bi napisala nesto na foru da ne gotivim novu godinu jer su svi u nekom ludilu, nisu svoji kad dodju praznici da ja to bas i ne gotivim jer su svi optereceni novogodisnjim ukrasavanjem i kupovinom. Pre bi pisala negativno nego pozitivno jer msm da ce vecina da pisu satro da je to ful jedva cekaju i to... idi na iskrenost ako to i ne gotivis bas. Bar bi ja tako nekako kao iskazujem nesvidjanje i sl kontas?? opterecena sam mojim sastavom pa mi i nije neka inspiracija...
 
hitno mi treba tema na temu lik kanjosa macedonovic

To 7.razred? Uh,bilo je davno to... :):) A ti trebash da se uchish da pishesh sastawe.. Ewo ti ideje, a sastaw sam napishi,jer si josh mlad :), a ako ti neko napishe nikad netjesh nauchiti... owako....:
Mletacki narod zadesilo je weliko zlo. Div Furlan ubija i niko mu nista ne moze... Sam zivi na malom ostrvu i niko mu nista ne moze.. Mletacki vladar, suocen sa kukaviclukom svog naroda, trazi pomoc od Crnogoraca da mu posalju junaka koji bi izashao na megdan sa Furlanom...Kanjos stize u Makedoniju,mora da vodi dvostruku borbu...Kanjos oseca omalowazawanje,jer nije naishao na dobrodoshlicu...Kanjosh je mudar, hrabar,odluchan, domishljat, dostojanstwen...On je chowek iz naroda,bistre pameti,lukaw,prirodan,patriota,prezire dwolichnost...
Eto ti,nadam se da sam ti malo pomogla ..:):p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top