Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eeeeeeeej
de ste??
ewo ja!!:)
sutra imam pismeni iz srpskog a teme ce glasiti otprilike ovako:
-Zelim da ti kazem
-Ja u ogledalu
-Govorim ali me niko ne cuje i
-To me je promenilo
pa bih vas zamolila a ako imate neki sastav koji odgovara na ove teme ili bar neku,pa ga izbaci na forum ili mi ga posalje ili ako u krajnjem slucaju ako ima inspiraciju napise
ja sam nesto razmisljala ali nikako da ga uoblicim i tako
preumorna sam tako da mi ne ide
hvala unapred!!
 
Da li neko moze da mi napise temu LIK ILIJE BIRCANINA?????Hitno!!!Treba mi za suta...

Ne mogu da nadjem Bircanina..imam Boj na Misaru,i opis lika Pilipende...ako nekome zatreba...tu sam...javite...e sad,ako je moguce...treba mi sastav sa efektnim pocetkom i krajem...moze da se pise na bilo koju temu,neki dogadjaj,ili nesto...stvarno ne znam o cemu da pisem...inace super mi ide pisanje...ali ova tema je stvarno...:dash:...ako neko ima sastav...ili makar neke teze da mi da...uhh bila bi mu najzahvalnija...btw...sutra imam pismeni...ubicuu seeee....help me ppl...plsss...:worth::dash:
 
sad sam saznao eme koje bi mogle da budu na pismenom
jedna je: prosvetiteljstvo, a druga je pozoriste,skola u kojoj se ljudi uce!!!!tako nekako!!dajte molim vas pomozite sta da napisem ne pada mi nista na pamet!!druda sam godina gimnazije i do sada smo radili tvrdice,venclovica,dositeja i tako to!!!please help za sat vremena krecem u skolu!!!!
 
E, ljudi... Treba mi za sutra tj. za danas zato sto idem sutra prepodne u skolu... Treba mi sastav pesma koja je na mene ostavila najsnazniji utisak... Pa ako neko ima neki zadatak koji je pisao u 8., a da ima veze sa nekom pesmom koju je u 8. citao, please da mi pomognete... Bilo koja pesma... Sve mi je jedno... Ako neko ima, bar nesto, nek okaci... :) Ae hvala vam svima... :) :) :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top