Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgovor na svako pitanje se nalazi u teksu..Bukvalno..

Budi me zvuk telefona... Ko li me zove u ovo doba?! Otvaram ochi i gledam u plafon... ne zelim da se javim... u sobi je mrak... ustajem i odlazim do kupatila... potreban mi je hladan tush... silazim u dnevnu sobu i stavljam kafu... Bacam pogled na sat... 15 do 8... uf,kasnim! Pochinjem uzurbano da se spremam i navlachim farmerke... a onda pomislih: Ma koga je briga? Pushtam radio... Prljavo Kazalishte, jedna od mojih omiljenih... Uzimam vrucu sholju kafe i otvaram prozor... Vetar mi duva u lice... Posmatram nebo dok uzimam prvi srk... prelepo plavo nebo prosharano oblacima iza kojih se sakriva sunce... Sedim na ogradi terase dok pijem kafu i slusham Moody Blues... Sunce se ponovo pojavljuje i obasjava mi lice... a onda pomislih, bilo bi shteta da sam ovakav prizir propustila sedeci u skolskoj klupi i slushajuci dernjanje istoricharke... zivot je lep... zivot je samo jedan... (:

Af, nalet inspiracije... moje danashnje jutro... =DD

Kakvu banderu bi bilo ko sa ovakvim sastavom zakucao kod moje prof...xD
Ne mogu sad samo da se setim njenih rechi za izraze tipa:''Sunce se ponovo pojavljuje i obasjava mi lice''
Ah..No, ne mozhe se reci da je ona najnormalnija..Kod nje ne postoji uchenik koji ima 5. za kraj..Kazhe:''Uvek mozhe bolje''xD
 
Poslednja izmena:
Trick-trick

Ja tu ne opisujem prirodu vec kako je meni pochelo jutro... naravno, kad ljudi pochnu da opisuju tako neshto ne temi ''Jesenje jutro'' onda je to promashena tema... i tu treba dosta stilskih figura, epiteta... blabla... ali ostoje teme u koje tako neshto moze da se uklopi i da savrsheno pristaje...
 
Uhhh Chovece,hajde neko neka napishe neki sastav na teme kad zazmurim i kada zaspim,lepota moga zavicaja,moji skolski dani ,pricam ti pricu,ali *** sta vam sad to kazem kad ja vec ujutru imam pismeni,a sad je 11:50,nema weze ja uvek dobijem 5,imam lepu mashtu,nego sad nemam neku inspiracuju
 
wind_of_change

Ma garantujem ti.msm,nije to nishta lichno ,meni tvoj sastav svidja..Ali ne mozhesh da zamislish kakve zahteve ta zhena ima..
Hrapave vezhbanke,HB olovke..4 sveske za knjizhevnost,,
Ja sam napisao najbolji sastav u mom zhivotu i dobio dva,iako joj se sastav svideo..jer sam stavio Platonov citat..:\
 
ee pozz svima, ja sam novi clan ovdje a potrebna su mi dva sastava za pismenu ...ali je vezano za knjigu Franca Kafke "Proces" pa ako je neko mozda procitao pa da mi napise bilo sta na ove teme:

1. Danasnji covijek i Jozef K.
2.Odnos drustva prema pojedincu

Molim vas pomozite mi ... molim vas :rumenko::cry::cry:
 
Da li neko moze da mi napise jednan od ova dva sastava?
A teme su: -Prizor koji mi je ostao u secanju
-Reci koje sam uputio nekoj boljenoj osobi
Teme mi trebaju sto je brze moguce, po mogucstvu da budu veceras ili sutra do 10-11 sati!
sutra imam pismeni!
Hvala unapred!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top