Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj' da ti odma' kazhem kako stvari idu, pa da ti bude jasno:
Sastav ti niko ceo netje dati, pogotovo ako ti je ''HITNO!!!''. Koliko ste vi svi arogantni u vashim zahtevima, toliko smo i mi arogantni u nashim odgovorima. Ja ti sigurno netju ad hoc napisati sastav, i sve shto mogu da uchinim jeste da ti ponudim pomotj u pisanju, time shto tju ti davati smernice i linije oko kojih tjesh izgraditi svoj rad. Ukoliko ti se to ne svidja, odnosno, ukoliko zhelish da dobijesh sve servirano, slobodno mozhesh da uzmesh olovku i pocnesh sam da pishesh.
Dakle, angazhuj se za svoj rad, ili idi bez rada na chas.

Nije u redu da nas smatrate mazgama, i postavite samim tim sebi jedno krajnje logichno pitanje:
''Ukoliko ja sebi ne zhelim da uradim zadatak, zashto bi ga iko meni radio?''.


A da. Razlog zbog kojeg te pitam za razred je da bih mogao da ustanovim na kom nivou rada i elokvencije bi trebalo da si, pa chisto da smernice budu tako i date, da bi se izbeglo ono nepoverenje kod profesora koji rad bude chitao.


Adam
 
Ko te to danas iznervirao ?? Naravno da ne trazim sve "servirano" i ako neshto mrzim to su takve osobe...i ove glupe sastave uvek radim sam, ali sad je profesor preterao sa svojom nekreativnoscu...napisao sam pola sastava i jednostavno zablokirao, zapetljao se...shta sad zivot teche i shta s tim...za mene je ovo "tema bez teme"...dakle polovina ovog tvog posta gore je bila bespotrebna i upucena pogreshnoj osobi, ali se ne cimam oko toga, jer me i ne poznajesh...
 
Kako pishesh post, tako otvarash zapravo sebi vidike za temu.
Elem, moj post je zapravo uputjen svima koji ne zhele da se ukljuche u svoj rad.

Probaj da iznesesh liniju po liniju - shta te asocira na zhivot koji teche.

Brzi predlog: Zhivot prolazi, dok na nekom prelomu zapravo ne shvatimo da polako odlazi, a za sve to vreme mi se bavimo stvarima koje ga netje chiniti boljim, kada je vetj vreme ono na shta nemamo uticaj. Nikako da spojimo lepo s korisnim, da tu brzinu - jer je ipak brzina - upotpunimo sazrevanjem, saznanjem, iskustvom. Nebitno kakvim - dobrim, lošim, velikim, malim, teshkim, laganim... Jer - iskustvo je iskustvo, služi dobrom, kakva je i zapravo inherentna težnja svake individue.
(ubacish primer).

... A dalje, po tvojim asocijacijama, pa ako mozhe neko od nas (i.e. ja) da pomogne, reci.


p.s. Na pitanje ko me je iznervirao, rekao bih Raikkonen, no nebitno. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top