Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni neshto ovde sa ovom temom nije jasno....
kako vi znate koja ce vam tema biti na pismenom? i jel vi to trazhite da vam neko i za domaci pishe sastave :?

Ja ne znam inache....ali smo saznali...drugi razred uzeo nastavnicinu svesku i prochitali...:mrgreen:

Aaaa danas mi je nestavnica rekla: ''Odlichan sastav, :rolleyes: ali mogla si da ga pishesh na temu -Kad sam sama- a ne tamo da brljavish...'' :?


E ljudi moze neko da mi da ideju (ne trazim da mi napisheshte) za teme ''Moji planovi za raspust'' i ''Postupak koji osudjujem''
Hvala unapred!


P.S. Nije HITNO. :lol:
 
za RyD.A koje
ti
postupke
osudjujes?


Pa mnogo toga osudjujem...
Ali ne bih trazila pomoc da mogu sama...
Necu da osudjujem politichare,Kosovo i sl. jer mislim da nemam dovoljno godina za to...niti dovoljno pratim medije da bih znala...


Osudjujem nasilaje,kukavichlik,danashnju klinchadiju [klinchadiju tipa: ''Ja sve znam,najpametniji sam chovek na svetu...i nisi ti u pravu ja sam!'' :roll: ],neposhtoanje,lazno prijateljstvo....
Aaaaa mnogio toga osudjujem i ne znasm o chemu da pishem...:-?
 
mi dobili svi keceve na pismenom,tako su mi javili,a i normalno kad smo anmerno napisali svi jedan isti sastav...hahahaha ja se vec respustila,ovi pacenici jos sutra hahahhhaa

Vishe nije to josh sutra....napokon raspust!!!


E dala nam nastavnica slobodnu temu...tako da tnx ljudi ne treba mi pomoc...sad cu da se raspishem....8-)
Imam ceo raspust za razmishljanje....8-)
 
Ima toliko pesama o Marku Kraljevicu, toliko legendi se ispredalo o njemu... Bio je narodni heroj za vreme ropstva pod Turcima, neko ko je sluzio Srbima da se tese, i veruju da postoje takvi ljudi, koji ce ih izbaviti iz tog mucnog vremena...
A ti ne znas sta da pises?
Jesi li procitala makar jednu pesmu sa Markom Kraljevicem u glavnoj ulozi?
 
Moram nesto da zamolim ljude koji traze sastave, zato sto mi pomalo smeta jedna stvar...
Molim vas, nemojte da trazite sastave cije su teme licne prirode, kao npr."Moji planovi za raspust", "Moj savrsen dan", "Jedan moj dozivljaj sa raspusta", "O cemu pisem u svom dnevniku" itd. ;)
 
da li bi neko mogao da pomogne!!:cry:MORAM da napisem neki sastav o sv.savi, ali ne njegovu biografiju vec da odg na jednu od sledecih tema:
1.SAVIN MONOLOG
2."STAO SAVA PRED OLTARA PA SRBIMA PROGOVARA"
3."PREZREO SAM CARSKU KRUNU I SAD TRAZIM SVETLOST U SKROMNOME MANASTIRU "
MISLIM DA JE NAJZAHVALNIJA TEMA 1,JER TU TREBA DA SE OPISUJE KAKO JE ON RAZMISLJAO U TRENUCIMA KAD JE ODLAZIO OD RODITELJA, ILI KAD JE DONOSIO NEKE TESKE ODLUKE
PLEASEM VAS AKO NEKO MOZE DA TO NAPISE DA SE JAVI!!!!!!!!!!JAKO JE HITNO
 
Caos ljudi,nadam se da mozete da mi pomognete...
Potreban mi je referat/koreferat(ne mora da bude potpun) na jednu od 5 tema:
1.Sveti Sava u legendi
2.Vuk i narodni pevaci
3.Vukov srpski rjecnik
4.Vuk kao sakupljac narodnih umotvorina
5.Vuk-tvorac najjednostavnije azbuke
NADAM SE DA VAM NECE BITI PROBLEM DA TO NEKAKO DOBIJEM DO UTORKA....(HVALA UNAPRED)


POZZZZZzzzzZZzZzZzZzZ
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top