Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jao ljudiiiii pomagajte

znaci vec imam jednog keca iz knjizevnosti a sutra pismeni. treba mi sastav, ama bilo kakav! teme su vuk karadzic kao knjizevni kriticar, evgenije onjegin (da provedemo glavne likove groz roman, ne da pisemo o osobinama) i i cajld harold. znaci ovo je jako hitno treba mi bilo kakva filozofija, makar 15ak recenica, samo da ne dobijem 1. ako neko moze vuka da mi napise bilo bi super, jer profesorka zna da nisam procitala evgenija i harolda. pls pls pls pls pls
 
Da li neko može da mi prevede sledeći tekst na engleski? Treba mi do utorka pošto moram da uradim neku prezentaciju a sastavi na engleskom mi baš i ne idu.

Kompanija je osnovana 1993 godine. Od osnivanja pa do danas postali smo najveća kompanija na svetu. Prvo smo počeli sa popravkom kompjutera, a kasnije smo počeli i da ih proizvodimo.
Koja je cena vaših proizvoda?
Naši proizvodi se odlikuju velikim kvalitetom, ali smo preduzeće sa najpovoljnijim cenama na tržištu sa obzirom da materijal kupujemo na veliko i da je naša proizvodnja automatizovana pa nemamo velike troškove.
Da li nudite neke garancije?
Našim kupcima garantujemo veliki kvalitet i period popravke u našem trošku od 1 do 5 godina, zavisi od uređaja.
Šta je sa isprukom?
Kada kupite naš računar,ili bilo koji deo možete ga sami odneti do odredišta. U slučaju da nemate prevoz možemo vam mi prevesti,ali će te u tom slučaju morati da sačekate veće narudžbine u vašem pravcu, dok je za velike narudžbenice omogućen prevoz u roku od 5 dana od datuma kupovine.
Koji su uslovi plaćanja?
Možete nam platiti odmah ili odloženo od 6 do 12 meseci.
 
Treba mi sastav na temu one page of my diary
HITNO.
Na primer(ja cu pisati na srpskom):
Septembar.2.2007
Nedelja je.Kisa pada.Ja sam veoma uzbudjen zato sto sam saznao da ce po meni najbolji reper danasnjice Kanye West gostovati u Beogradu veceras.On ce pevati u Beogradskoj areni.Koncert pocinje u 9 casova.Nekoliko sati pre koncerta ja gledam njegove spotove i slusam njegove najbolje pesme.Na koncert cu ici sa drugom.Nadam se da u areni biti bar 15000 ljudi i da ce biti odlicna atmosfera.Takodje se nadam da koncert nece biti kratak.Moja omiljenja pesma od Kanija je stronger.
P.S.Kanye je jaci od Fiftija
 
stvarno mi je potreban dobar sastav na bilo koju slobodnu temu po mogucstvu nesto vezano o zivotu i filozofiji zivota jer moja draga i ljubljena profesorka voli takve stvari. ali trazi originalnost sto mi i nije jaca strana kao i pisanje sastava. tako da iskreno molim ako neko ima dobar sastav da mi posalje na pp, i sto je anjgore od ovoga mi zavisi da li cu imati 5 na polugodistu
pozz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top